Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Product Manager (Healthcare)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Numer referencyjny: PM/MED
Katowice, Kraków

Profil pracownika:

Wykształcenie wyższe kierunkowe: inżynieria biomedyczna, zdrowie publiczne lub pokrewne
Minimum 2-letnie doświadczenie pracy w sektorze ochrony zdrowia
Mile widziane osoby z doświadczeniem w start-upach
Dobra znajomości języka angielskiego
Kreatywność
Umiejętność pracy w zespole
Zdolności analityczne

Obowiązki:

Rozwój produktów, nadzorowanie realizowanych działań
Tworzenie strategii produktowej
Wprowadzanie nowych rozwiązań na rynek medyczny
Identyfikacja i analiza wymagań
Śledzenie najnowszych trendów, analiza konkurencji

Oferujemy:

Możliwość pracy z kreatywnym zespołem w firmie o międzynarodowym zasięgu
Unikatowe doświadczenie tworzenia i realizacji strategii rozwoju produktów związanych z rynkiem e-health
Realną możliwość rozwoju w strukturach firmy
Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
Nowe wyzwania, rozwój zawodowy
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Przyjazną i otwartą atmosferę pracy
Umowę o pracę i stabilne zatrudnienie
Miejsce parkingowe
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych
Spotkania integracyjne

Dodano dnia: 22-05-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy