Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Programista PHP

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Wymagania:

Wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne, mile widziani również studenci ostatnich lat
Bardzo dobra znajomość PHP
Dobra znajomość baz danych MySQL, znajomość MongoDB
Dobra znajomość przynajmniej jednego z wymienionych frameworków: Symfony, Zend Framework
Znajomość JavaScript, HTML5 i CSS3
Znajomość systemu kontroli wersji Git
Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
Znajomość języka angielskiego umożliwiająca komunikację oraz rozumienie dokumentacji technicznej

Dodatkowym atutem będzie:

Znajomość NodeJSZnajomość AngularJS, Angular 2+ I/lub Vue.js
Znajomość narzędzi do automatyzacji: Gulp, Grunt lub Webpack
Znajomość dowolnego rozwiązania do Continuous Integration
Wiedza dotycząca administracji serwerami

Obowiązki:

Tworzenie nowych serwisów i aplikacji internetowych, w tym systemów działających w chmurze
Integracja serwisów internetowych i systemów informatycznych
Rozwój autorskiego i zaawansowanego systemu CMS oraz innych aplikacji internetowych
Komunikacja ze zleceniodawcami, w tym pomoc w definiowaniu wymagań i wsparcie techniczne
Tworzenie dokumentacji

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie na pełen etat w firmie z polskim kapitałem i atrakcyjne wynagrodzenie
Udział w ciekawych projektach realizowanych dla Grupy Kapitałowej Comarch
Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
Możliwość wpływu na stosowane technologie oraz architekturę aplikacji
Współpracę z doświadczonymi specjalistami
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
Dostęp do obiektów sportowych i rekreacyjnych oraz wsparcie udziału w zawodach

Dodano dnia: 22-05-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy