Programista .NET

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Profil pracownika:

Wykształcenie wyższe informatyczne
Min. 1 rok doświadczenia w pracy na stanowisku programisty backend
Bardzo dobra znajomość języka .NET
Dobra znajomość SQL
Doświadczenie w pracy z systemami kontroli wersji Git
Dużą zaletą będzie znajomość zagadnień związanych z IHE (Integrating the Healthcare Enterprise)
Pomysłowość, orientacja na znajdowanie rozwiązań
Umiejętności pracy w zespole

Obowiązki:

Projektowanie, analiza i implementacja rozwiązań zgodnie z wymaganiami,
Dostarczanie rozwiązań zgodnych z dobrymi praktykami inżynierii oprogramowania,
Przygotowywanie poprawek dla systemów działających u klientów,
Tworzenie dokumentacji technicznej

Oferujemy:

Pracę z młodymi, fajnymi ludźmi pełnymi pasji, przyjazną atmosferę pracy, zgrany zespół
Opiekę medyczną dla pracowników, a także ich rodzin
Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem
Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
Pracę w projektach R&D

Dodano dnia: 23-05-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy