Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Konsultant ds. Wdrożeń telemedycyna

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Wymagania:

Wykształcenie wyższe (preferowane informatyczne, ekonomiczne)
Umiejętność analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
Znajomość języka angielskiego
Komunikatywność i wysoka kultura osobista
Kreatywność
Dyspozycyjność
Gotowość do wyjazdów krajowych oraz zagranicznych

Dodatkowym atutem będzie:

Znajomość metodologii zarządzania projektami
Doświadczenie we wdrażaniu systemów informatycznych, szczególnie w branży medycznej

Obowiązki:

Analiza potrzeb Klienta
Wykonywanie prac wdrożeniowych w ramach realizacji projektów informatycznych z branży telemedycznej
Prowadzenie projektów wdrożeniowych zgodnie z wymogami Klienta oraz specyfikacją
Przeprowadzenie testów akceptacyjnych z Klientem
Przygotowywanie materiałów i prowadzenie szkoleń w zakresie obsługi systemu
Wsparcie techniczne/merytoryczne klientów

Oferujemy:

Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
Indywidualny program rozwoju pracownika wraz z planem szkoleń
Stabilną formę zatrudnienia i atrakcyjne warunki finansowe
Możliwość pracy z najnowszymi technologiami
Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
Prywatną opiekę medyczną (również dla członków rodziny)

Dodano dnia: 28-05-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy