Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Webmaster

Lokalizacja: Warszawa, Śródmieście

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:

  • Tworzenie i rozwój stron internetowych spółki oraz jej klientów.
  • Projektowanie responsywnych serwisów internetowych (w tym e-commerce).
  • Projektowanie interfejsów aplikacji webowych (w tym e-commerce).
  • Tworzenie makiet serwisów, interfejsów aplikacji.
  • Aktywne uczestnictwo w kreacji i wizualizacji nowych projektów.

Wymagania:

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość HTML5, CSS, JavaScript.
  • Biegła umiejętność obsługi oprogramowania Joomla, Wordpress, PrestaShop.
  • Doświadczenie w optymalizacji strony pod kątem SEO.
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym swobodne korzystanie z dokumentacji technicznej.
  • Kreatywność i samodzielność w rozwiązaniu problemów.
  • Umiejętność zabezpieczania witryn.
  • Znajomość Responsive Web Design (RWD).
  • Dobra organizacja pracy.

Mile widziane:

  • Dobra znajomość REST, PHP, MySQL.
  • Znajomość dobrych praktyk UX oraz UI.

Oferujemy:

Oferujemy:

  • Dobrą pensję (odpowiednią do posiadanych umiejętności i doświadczenia).
  • Prywatną opiekę medyczną.
  • Elastyczny model zatrudnienia (własna działalność gospodarcza).
  • Świetną lokalizację biura (Metro Politechnika, Zebra Tower).
  • Szkolenia, szkolenia i jeszcze raz szkolenia.

Dodano dnia: 07-06-2019

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy