Specjalista ds. Wsparcia z językiem niemieckim (Support Specialist with German)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Agencja Pracy

Szczegóły oferty:

Specjalista ds. Wsparcia z językiem niemieckim
(Support Specialist with German)

Doświadczenie nie jest wymagane!

Naszym klientem jest firma oferująca szeroki zakres usług i rozwiązań w zakresie oprogramowania i sprzętu, w tym R&D (prace badawczo-rozwojowe), usługi technologiczne, doradztwo w zakresie przedsiębiorstw i aplikacji, zdalne zarządzanie infrastrukturą, sprzęt IT, integrację systemów, dystrybucję technologii i produktów telekomunikacyjnych.

Oferujemy:

  • Szkolenia, możliwość podnoszenia kwalifikacji i zdobycia cennego doświadczenia w branży IT.
  • Udział w ciekawych, międzynarodowych projektach.
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Przyjemna i inspirująca atmosfera pracy.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ubezpieczenie zdrowotne.
  • Elastyczne godziny pracy.
  • Wsparcie w relokacji.
  • Karta multisport.

Opis stanowiska:

  • Praca w zespole wsparcia IT dla użytkowników niemieckojęzycznych (nie CallCenter).
  • Rozwiązywanie problemów technicznych na bazie przygotowanych procedur i szkoleń.
  • Kontakty ze zgłaszającymi za pośrednictwem systemu ticketowego, email, telefonu.
  • Rejestracja zgłoszeń w systemie ticketowym i ich zdalna realizacja.
  • Dystrybucja zgłoszeń do dalszych linii wsparcia.
  • Aktywna komunikacja i współpraca z pracownikami innych działów.

Wymagania:

  • Znajomość języka niemieckiego umożliwiająca swobodną komunikację pisemną i werbalną, (min. B2/C1).
  • Komunikatywny język angielski na poziomie (min.B2).
  • Chęć do ciągłego pogłębiania wiedzy i zdobywania nowych kompetencji.
  • Zdolność logicznego myślenia która pozwala na szybkie rozwiązanie problemu.
  • Dobra komunikacja i łatwość nawiązywania relacji z członkami zespołu.
  • DOŚWIADCZENIE NIE JEST WYMAGANE!

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o przesyłanie swojego CV klikając w przycisk "Aplikuj teraz"!

Dodano dnia: 09-06-2019

Multilingual People

Zobacz wszystkie oferty Multilingual People