Mid/Senior Automation Tester

Lokalizacja: Gdańsk

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Regular/Senior Automation Tester
Gdańsk
Branża: IT

Opis stanowiska:

Jako Automation Tester dołączysz do zespołu budującego narzędzia oraz infrastrukturę, do szybkiej i efektywnej pracy z testami automatycznymi w języku C# opartymi o technologię Selenium WebDriver. Będziesz mieć możliwość projektowania, planowania oraz wykonywania automatycznych testów aplikacji webowych. Ponadto będziesz wsparciem zespołu wytwórczego w procesie testowania oprogramowania i dostarczania produktów, z których korzystają klienci na całym świecie.

Zadania:

• Budowanie narzędzi i infrastruktury do testów automatycznych,
• Projektowanie, planowanie i wykonywanie zautomatyzowanych testów aplikacji internetowych,
• Wspieranie zespołu produkcyjnego w testowaniu oprogramowania i dostarczaniu produktów.

Wymagania:

• Min. 2 (mid), 5 (senior) lat doświadczenia w testowaniu aplikacji webowych i/lub mobilnych,
• Doświadczenie w automatyzacji testów aplikacji webowych z użyciem technologii Selenium WebDriver,
• Znajomość języka C# w stopniu umożliwiającym rozwiązywanie problemów programistycznych w pracy z automatyzacją testów,
• Znajomość baz danych oraz języka SQL,
• Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole,
• Dociekliwość, skrupulatność i dokładność w rozwiązywaniu problemów,
• Bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
• Mile widziane: ASP MC, Team City / Octopus

Stawka: 10k -17k netto b2b (możliwe zatrudnienie na umowę o pracę)

Dodatkowe korzyści: elastyczne godziny pracy / multisport / sportowe przedsięwzięcia (Power Club) / prywatna opieka medyczna / ubezpieczenie na życie / Kudo i League of Geeks (grywalizacja i system nagradzania za bycie pomocnym) / Petrus Awards za wybitne osiągnięcia / budżet szkoleniowy / możliwość odpłatnego pisania na firmowym blogu / darmowe lekcje angielskiego / mind spa / dzielenie się wiedzą (warsztaty zewnętrzne i wewnętrzne, prowadzenie jak i uczestnictwo) / udział w zawodach branżowych / biblioteka firmowa / gameing room (fotele masażu, łóżka, piłkarzyki, konsola) / mnóstwo imprez okolicznościowych (Summer Party, Christmas Party, Team Hangouts, King’s Day) / owocowe poniedziałki / pizza day / i przede wszystkim praca przy wspólnym projekcie, w super atmosferze i zgranym zespole 

Start pracy: Od zaraz

Dodano dnia: 18-06-2019

CollectiveHR

Zobacz wszystkie oferty CollectiveHR

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy