Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

PHP Developer

Lokalizacja: Gdańsk

Ogłoszenie Bezpośrednie

Dołącz do międzynarodowego, otwartego zespołu profesjonalistów jako PHP DEVELOPER!

Jak to zrobić? Aplikuj na rekrutacja@bnconsulting.pl

Szczegóły naszej oferty:

Twoje zadania:
- implementacja nowych oraz rozbudowa istniejących funkcjonalności w oparciu o wymagania biznesowe,
- rozwiązywanie problemów związanych z istniejącymi aplikacjami,
- przeprowadzanie code review.

Pracujemy używając:
- PhpStorm,
- JIRA,
- Confluence,
- git-flow.

Profil idealnego kandydata:
- co najmniej 3-letnie doświadczenie w wytwarzaniu oprogramowania w języku PHP 5/7,
- znajomość technologii: framework Symfony, Composer, relacyjne baz danych (MySQL), języka SQL,
- podstawowa znajomość środowiska Linux i systemu kontroli wersji GIT oraz znajomość technologii front-end (HTML, CSS, JavaScript, jQuery),
- dobra znajomość języka angielskiego,
- zdolności analitycznego myślenia, samodzielności i proaktywności w realizacji zadań.

Oferujemy:
- stabilną, długofalową pracę w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B,
- realny wpływ na rozwój ścieżki kariery,
- pracę w zespole, dla którego liczy się Twoja opinia,
- wsparcie opiekuna przez cały okres współpracy,
- imprezy integracyjne, wydarzenia sportowe, wyjazdy integracyjne,
- benefity dostosowane do Twoich potrzeb.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 26-06-2019

BN Consulting

Zobacz wszystkie oferty BN Consulting

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy