Programista Systemów Wbudowanych - Nr ref. (109/1)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

**Opis stanowiska**

Poszukujemy programisty systemów wbudowanych, który dołączy do zespołu zajmującego się tworzeniem oprogramowania dla urządzeń pomiarowych. Osoba, która dołączy do zespołu powinna posiadać ok. 2 lata doświadczenia w programowaniu w języku C i/lub Python, dobrze czuć się w zagadnieniach z obszaru elektroniki oraz wiązać swój rozwój zawodowy z inżynierią oprogramowania oraz systemami wbudowanymi.

**Wymagania**

* 2+ lat doświadczenia w programowaniu systemów wbudowanych opartych o mikrokontrolery (MSP430, ARM).
* Doświadczenie w pracy z C i/lub Python.
* Doświadczenie w oprogramowywaniu interfejsów komunikacyjnych I2C, SPI, UART, Ethernet, USB.
* Wykształcenie wyższe na kierunku elektronika, telekomunikacja, automatyka, informatyka lub pokrewnym.
* Komunikatywna znajomość języka angielskiego.
* Otwartość na nowe wyzwania oraz samodzielne poszukiwanie i proponowanie nowatorskich rozwiązań.
* Chęć do dalszego rozwoju w dziedzinie inżynierii oprogramowania.
* Znajomość Git.

**Mile widziane**

* Doświadczenie w pracy w metodyce Scrum.
* Doświadczenie w posługiwaniu się urządzeniami kontrolno-pomiarowymi.
* Znajomość protokołów przemysłowych Modbus, M-Bus, BACnet.
* Znajomość technologii C#.NET.
* Doświadczenie w pracy z systemem Linux.

**Oferta**

* Wynagrodzenie do 13 000 PLN – możliwa umowa o pracę lub B2B
* Praca w biurze w centrum Krakowa
* Możliwość pracy zdalnej kilka razy w miesiącu
* Przyjazna atmosfera pracy
* Dostęp do zaawansowanej wiedzy

Infolet - since 2005 we have been implementing IT projects in various outsourcing models ("end-to-end" software, IT leasing).
We are looking for Java, C embedded, C ++, JavaScript, PHP and other specialists for our projects.

Find out more about us on Linkedin, Facebook, Instagram, Youtube and Twitter.

Dodano dnia: 10-07-2019

Infolet Sp. zo.o

Zobacz wszystkie oferty Infolet Sp. zo.o

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy