Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Programista PHP

Lokalizacja: Rzeszów

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Ideo Sp. z o.o.

Ideo to Software House i Agencja Interaktywna. Ponad 200 osób, które są pasjonatami i specjalistami w swoich dziedzinach. Dzięki ich zaangażowaniu wśród ponad 1 000 Klientów znajduje się kilkadziesiąt firm, które nieprzerwanie obsługujemy od 7 lub więcej lat.

Pracowaliśmy m.in. dla takich marek jak: Asseco, Getin Bank, AXA, Raiffeisen, Alior Bank, BPH TFI, GlaxoSmithKline, GUS, NFZ, PGNiG, Barlinek, LG Electronics, Peugeot, BRW, Nestlé, E. Wedel, Polpharma, STOCK, Śnieżka i wielu innych.

Oferujemy usługi związane z wszystkimi etapami planowania, tworzenia i promocji rozwiązań IT i internetowych, uzupełniając to odpowiedzialnym doradztwem. Gwarantuje to pracownikom uczestnictwo ambitnych i innowacyjnych projektach. Zarówno technologicznych jak i marketingowych.

Poznaj więcej powodów, dla których warto z nami pracować

Aktualnie szukamy pracownika, który zasili nasz zespół na stanowisku:

Miejsce pracy: Rzeszów, Krosno
Region: podkarpackie

Opis stanowiska:
Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za tworzenie i rozwijanie oprogramowania przy wykorzystaniu najnowszych rozwiązań oraz technologii Open Source (Laravel, AngularJS, HTML5, CCS3, SCSS, Twitter Bootstrap).

Pracujemy z wykorzystaniem rozwiązań:
• PHP 7,
• Laravel,
• JavaScript (AngularJS, ReactJS),
• HTML5 / CSS3,
• Bootstrap / Foundation,
• Mikroserwisy,
• Continuous Delivery,
• Azure / AWS,
• DevOps,
• Scrum / Kanban

Wymagania:
• znajomość języka programowania PHP z uwzględnieniem technik programowania obiektowego,
• znajomość zagadnień relacyjnych baz danych (np. PostgreSQL, MySQL),
• znajomość technologii HTML5, CSS3, JavaScript,
• praktyczna umiejętność stosowania wyżej wymienionych technik,
• umiejętność tworzenia serwisów internetowych zgodnie z obowiązującymi standardami,
• precyzja i przywiązanie do detali, solidność, terminowość.

Oferujemy:
• udział w ciekawych projektach dających wyzwania i możliwość kreatywnego rozwoju,
• dostęp do najnowszych technologii i oprogramowania,
• pakiet szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
• wybór preferowanej formy zatrudnienia,
• benefity pozapłacowe (m.in.: karta multisport, bilety do kina, zajęcia językowe),
• możliwość realizacji swoich pasji (nie tylko tych związanych z pracą),
• dobrą atmosferę pracy i liczne spotkania integracyjne,
• plac parkingowy dostępny tylko dla pracowników firmy.

CV i LM oraz przykłady zrealizowanych projektów prosimy wysyłać na adres:
praca@ideo.pl

ul. Nad Przyrwą 13
35-234 Rzeszów
tel.: +48 17 860 21 86
fax: +48 17 86 111 71
www.ideo.pl

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o zamieszczenie zapisu: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w przesłanych dokumentach aplikacyjnych przez Ideo Sp. z o. o., w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji na w/w stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez 12 miesięcy. Składając dokumenty aplikacyjne oświadczam, iż zapoznałam/em się z warunkami rekrutacji oraz klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania danych osobowych w Ideo Sp. z o.o."

Prosimy o zapoznanie się z informacją odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych:

Dodano dnia: 17-07-2019

IDEO Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty IDEO Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy