Presales Consultant (German & English) - Nr ref. (01/55)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

**Opis Stanowiska**

Co czeka osobę, która zostanie przyjęta na to stanowisko? Głównymi zadaniami osoby pracującej na tym stanowisku będzie identyfikowanie i wyszukiwanie potencjalnych klientów z rynku z wykorzystaniem dostępnych narzędzi: wyszukiwarek internetowych, baz, portali społecznościowych a następnie kontakt mailowy w wyselekcjonowanymi klientami. W związku z charakterem pracy, osoba ta będzie angażowana w działania służące budowaniu wizerunku firmy.

**Wymagania**

* Biegła znajomość języka niemieckiego i angielskiego.
* Umiejętność pozyskiwania i analizy informacji z Internetu.
* Znajomość narzędzi i technik pozwalających na pozyskiwanie informacji.
* Kreatywność i dokładność, zorientowanie na cel.
* Dostępność w wymiarze godzin minimum 30 godzin tygodniowo.

**Mile widziane**

* Doświadczenie w pracy na stanowisku researchera, brokera informacji czy analityka rynku.
* Znajomość technologii i branży IT.
* Doświadczenie w pracy związanej ze sprzedażą lub obsługą klienta.

**Oferta**

* Wdrożymy Cię i przeszkolimy co pozwoli Ci jak najlepiej wykonywać zadania i realizować postawione cele.
* Oferujemy wynagrodzenie podstawowe do 4 500 zł brutto oraz premie zależne od wyników.
* Oferujemy pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej oraz pakiet benefitów – dofinansowaną kartę Multisport, szeroki pakiet opieki medycznej, opcjonalnie ubezpieczenie na życie oraz lekcje języka angielskiego.

A dodatkowo:
* piątkowe śniadania całego zespołu,
* wyjścia integracyjne,
* elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej (po wdrożeniu, kilka dni w miesiącu),
* komfortowe biuro, kuchnia z ekspresem robiącym kilka rodzajów kaw, do tego wiele rodzajów herbaty, mleko, woda mineralna,
* korzystna lokalizacja z łatwym i szybkim dojazdem komunikacją miejską (15 min do Rynku tramwajem), a dla poruszających się rowerami – stojak.

Dodano dnia: 23-07-2019

Infolet Sp. zo.o

Zobacz wszystkie oferty Infolet Sp. zo.o

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy