IT Service Desk Agent - Obsługa sieci

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

HRO Personnel to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 6696). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla Naszego Klienta, lidera na rynku z branży Retail, poszukujemy osoby na stanowisko:

IT Service Desk Agent - obsługa sieci
Miejsce pracy: Warszawa/Mokotów

Obowiązki:
*Monitoring systemów sieciowych
*Wdrażanie rozwiązań by poprawić jakoś usług
*Obsługa i rozwiązywanie problemów sieciowych
*Obsługa sieci LAN/WAN
*Wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu codziennych problemów z siecią.

Wymagania:
*Min. 1 rok doświadczenia na stanowisku wsparcia IT
*Dobra znajomość pakietu MS Windows i MS Office
*Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2+
*Doświadczenie w sieciach IP oraz Active Directory
*Umiejętność samodzielnej pracy.

Oferta:
*Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie;
*Praca w trybie zmianowym 24/7, zmiany wieczorne od 18:00, nocne oraz weekendy mogą być wykonywane zdalnie
*Możliwość zdobycia doświadczenia w międzynarodowej organizacji;
*Darmowe owoce w firmie.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV poprzez formularz na stronie: https://www.hr-line.pl/oferta_pracy/350081

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych.

Dodano dnia: 24-07-2019

HRO Personnel

Zobacz wszystkie oferty HRO Personnel

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy