Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

DevOps

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska:
- wsparcie zespołów deweloperskich i analitycznych w zakresie instalacji i konfiguracji środowisk deweloperskich, testowych i produkcyjnych
- utrzymaniem i rozwój procesów automatyzacji budowania i dostarczania systemów IT (CI/CD)
- bieżąca administracja i wsparcie techniczne nad systemami IT dostarczanymi naszym klientom
- zarządzanie konfiguracją, danymi i użytkownikami systemów tworzonych przez ITTI (głównie autorskim systemem wsparcia produkcji i magazynu - Contra oraz systemów IT dla Europejskiej Agencji Kosmicznej)

Czego oczekujemy?
-bardzo dobra znajomość środowiska Linux
-doświadczenie w konfiguracji serwerów aplikacji i www (preferowane Apache Tomcat, Nginx)
-doświadczenie w pracy z Docker
-dobra znajomość języka skryptowego (Bash, Python)
-dobra znajomość konfiguracji serwerów SQL (w szczególności PostgreSQL)
-rozumienie zasad zarządzania siecią (DNS, iptables itp.)
-znajomość zasad działania środowiska CI/CD (GitlabCI, Jenkins)
-znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie dokumentacji

Dodatkowo:
-doświadczenie w konfiguracji i rozwoju środowiska CI/CD (GitlabCI, Jenkins)
-doświadczenie w zarządzaniu wieloma środowiskami aplikacji webowych (deweloperskie, testowe, produkcyjne)

Mile widziane:
-doświadczenie we współpracy z zespołami deweloperskimi
-doświadczenie z środowiskami cloud (preferowane AWS)
-doświadczenie w konfiguracji RabbitMQ, Kafka, MongoDB, Elasticsearch
-silne zainteresowanie i wiedza ogólna z zakresu szeroko pojętego IT
-znajomość Git

Niezbędne umiejętności - znajomość:
-Linux - bardzo dobra
-języki skryptowe (np. Pyhon, Bash) - dobra
-Apache Tomcat, Nginx - dobra
-Docker - dobra
-SQL - dobra
-CI/CD - podstawowa

Zapewniamy:
-pracę przy dynamicznie rozwijających się produktach IT w tym m.in. dla Europejskiej Agencji Kosmicznej (ESA)
-budżet szkoleniowy dla zespołu (możliwość uczestnictwa w konferencjach, zakupu kursów online, książek itp.)
-dofinansowanie do karty MultiSport
-...a w przerwie piłkarzyki i PlayStation

Dodano dnia: 25-07-2019

ITTI Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty ITTI Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy