Analityk DWH

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.
Obecnie do jednego z projektów poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:

• Udział w projektach związanych z Hurtownią Danych,
• Analiza i rekomendacje usprawnień procesów analizy danych i ich raportowania,
• Administrowanie aplikacjami na poziomie biznesowym.

Idealny kandydat posiada:

• Minimum rok doświadczenia na tym samym lub podobnym stanowisku,
• Znajomość SQL i baz danych Oracle,
• Umiejętność szybkiego uczenia się oraz zdolności analityczne,
• Samodzielność i dobra organizacja pracy,
• Chęć rozwoju,
• Znajomość funkcji analitycznych oraz implementacji logiki w formie zapytań SQL,
• Umiejętność modelowania danych i świadomość wpływu modelu na wydajność,
• Znajomość tematyki relacyjnych i nierelacyjnych baz danych.

Oferujemy:

• Długoterminowa współpraca,
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport),
• Opiekę dedykowanego opiekuna administracyjnego.

Osoby zainteresowane wzięciem udziału w rekrutacji prosimy o przesyłanie aplikacji na adres email: praca@coreservices.pl w tytule wpisując nazwę stanowiska

Dodano dnia: 30-07-2019

Core Services

Zobacz wszystkie oferty Core Services

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy