Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

C# Developer

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house’y.

Obecnie do projektu w sektorze opieki zdrowotnej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Poznań

Najważniejsze obowiązki:
Operacyjność związana z wymianą danych medycznych oraz szeroko pojętą "Elektroniczną Dokumentacją Medyczną" spójną z międzynarodowymi standardami
Obsługa aplikacji internetowej (aplikacja opiera się o ASP .NET WebForms)

Idealny kandydat posiada:
Dobrą znajomość C#,
Znajomość SQL (Oracle PL/SQL będzie dodatkowym atutem),
Doświadczenia w pracy z usługami sieciowymi lub znajomości technologii internetowych (HTML, CSS, JavaScript, jQuery),
Znajomości technologii .NET (np. ASP.NET MVC, WCF, WPF+MVVM),
Znajomości Git lub SVN,
Znajomość React.js lub Angular 4+ będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:
Długoterminową współpracę,
Dedykowanego opiekuna administracyjnego,
Atrakcyjne wynagrodzenie dopasowane do posiadanych umiejętności,
Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Dodano dnia: 30-07-2019

Core Services

Zobacz wszystkie oferty Core Services

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy