Project Manager IT

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska:

Dla naszego klienta, który jest dostawcą mobilnych rozwiązań IT z branży telekomunikacyjnej oraz finansowej poszukujemy osoby doświadczonej
– Project Manager IT.

Na tym stanowisku Project Manger IT prowadzi projekty informatyczne, efektywnie planuje i budżetuje, raportuje wyniki, współpracuje z kierownikami zespołów, bierze udział w procesie presales i w realizacji strategii rozwoju firmy.

Wymagania:

– Wykształcenie wyższe

– 3 lata doświadczenia w prowadzeniu projektów informatycznych

– Doświadczenie w wsparciu sprzedaży i przygotowywaniu ofert

– Znajomość metodyki prowadzenia projektów w stopniu zaawansowanym

– Znajomość metodyki zwinnego zarządzania projektami

– Wiedza techniczna z zakresu budowania a także projektowania systemów informatycznych

– Praktyczna umiejętność w posługiwaniu się JIRA i Microsoft Project

– Wysoko rozwinięte umiejętności prowadzenia zespołu i projektów

– Umiejętność prezentacji

– Bardzo dobra znajomość angielskiego

Klient oferuje:

– Dowolna forma umowy dotyczącej współpracy

– Elastyczny czas pracy

– Karta Multisport

– Opieka zdrowotna Luxmed

Klauzula Informacyjna:
Administratorem Twoich danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Twoje dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Twoich danych będzie Twoja zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Masz prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dodano dnia: 02-08-2019

Power media

Zobacz wszystkie oferty Power media

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy