QA Engineer - Globe Group

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Globe Group
QA Engineer
Poziom: Regular
6 000 - 9 000 PLN netto B2B
Poznań

Globe Group to zespół pasjonatów, który dziewięć lat temu postawił sobie jasny cel, aby tworzyć rozwiązania szyte na miarę ludzkich potrzeb. Po dziś dzień wspierają biznes Klientów swoją wiedzą, doświadczeniem i profesjonalnym, indywidualnym podejściem. Zanim rozpoczną pracę nad projektem, uważnie słuchają, następnie doradzają i tworzą zawsze w ścisłej współpracy z Klientem, ponieważ celem jest zrealizować indywidualne potrzeby, a nie wyobrażenie o nich.

Do swoich szeregów poszukują zwolenników dobrych praktyk programowania, którzy są w stanie zaangażować się zarówno w nowe jak i istniejące projekty i będą stale podnosić ich poziom. Pracują w Scrumie, ich biuro zlokalizowane jest między Mostem Teatralnym a Rondem Kaponiera, co zapewnia dogodną lokalizację nawet dla osób mieszkających pod Poznaniem!

Dołączając do drużyny zyskujesz możliwość:
- Pracy w szybko rozwijającym się młodym zespole pasjonatów testowania
- Uczestnictwa w szkoleniach wewnętrznych/zewnętrznych poszerzających kompetencje
- Pracy przy nowych, ciekawych i wymagających projektach z wielu branż
- Posiadania naprawdę dużego wpływu na wybór narzędzi i plan swojej pracy
- Wyboru dowolnej formy współpracy
- Posiadania płatnego urlopu i tych wszystkich znanych benefitów nawet przy zatrudnieniu na B2B :)

Czego oczekujemy?
- Minimum dwóch lat doświadczenia na stanowisku testera
- Bardzo dobrej znajomości Selenium Webdriver
- Wiedzy na temat narzędzi developerskich (Dev Tools)
- Podstawowej znajomości języka programowania Python
- Znajomości REST api
- Doświadczenia w tworzeniu i rozwijaniu przypadków testowych i procedur
- Znajomości GIT-a
- Znajomości HTML/CSS

Mile widziane:
- Wiedza w zakresu UX
- Umiejętności mentorskie i liderskie

Zadania, które na Ciebie czekają:
- Planowanie i przygotowywanie testów (aplikacji mobilnych i webowych, stron i sklepów internetowych)
- Pisanie i automatyzowanie przypadków testowych
- Zgłaszanie błędów i kontrolowanie przebiegu prac związanych z ich naprawą
- Komunikacja z zespołem projektowym

Dodano dnia: 05-08-2019

Make my mind

Zobacz wszystkie oferty Make my mind

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy