Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Senior Java Developer - Exadel

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Exadel
Senior Java Developer
Poziom: Regular/Senior
10000 – 17000 PLN
Poznań

Exadel jest jednym wiodących dostawców oprogramowania dla Klientów z grupy Fortune Global 500®! Dysponując zespołami Ekspertów zarówno w Europie jak i w Stanach Zjednoczonych, wreszcie przyszedł czas na Poznań! W swoim portfolio posiadają zróżnicowane projekty, wykorzystujące tylko najnowsze technologie. Obsługują m.in. takie firmy jak Google, Deloitte, Ebay, UBS, BMW, Disney, Samsung, Redhat.

Exadel wspiera wiodące przedsiębiorstwa w transformacji ich celów biznesowych w strategię technologiczną, pozwalając im wyróżnić się na wysoce konkurencyjnych rynkach międzynarodowych. Praktyczne strategie cyfrowe – oparte na twórczym myśleniu, nowych możliwościach biznesowych oraz innowacjach technologicznych – napędzające cyfrową transformację.

Projekt:
Rozbudowywanie platformy zawieszonej w chmurze, która w unikalny sposób łączy zarówno środowisko wizualne jak i formy rozwijana w oparciu o programowanie, a także usługi wsparcia dostarczane za pomocą tej platformy. Przedsiębiorstwa mają zagwarantowaną pomoc w korzystaniu z tej platformy przez stworzoną aplikację mobilną, w planie jest udostępnianie coraz większej ilości opcji programistycznych dla Klientów.

Cel:
Integracja usług z obszaru Artificial Intelligence/Machine Learning z istniejącą platformą tak, aby zapewnić użytkownikom łatwe korzystanie z tych opcji w swoich projektach.

Usługi, które będą integrowane w tym projekcie:
- Zamiana tekstu na mowę (Amazon Polly/Google Text-to-Speech/Azure Text to Speech)
- Zamiana mowy na tekst (Amazon Amazon Transcribe/Google Speech-to-Text/Azure Speech to Text)
- NLP (Amazon Comprehend/Google Cloud Natural Language API/Azure Text Analytics)
- Serwis tłumaczeń (Amazon Translate/Google Cloud Translation API/Azure Translator Text)
- Podstawowe rozpoznawanie obrazów (Amazon Rekognition/Google Cloud Vision API)
- Zaawansowane rozpoznawanie obrazów (Google AutoML Vision/Azure Custom Vision)
- Rozpoznawanie twarzy (Amazon Rekognition/Azure Face)

Struktura zespołu:
Project Manager, Project Owner, Team Lead, QA, Backend Engineer, Frontend Engineer, DevOps

Zadania:
- Tworzenie dobrze zaprojektowanego, testowalnego, wydajnego kodu
- Uczestniczenie we wszystkich fazach cyklu rozwojowego aplikacji
- Budowanie projektów zgodnie ze specyfikacją
- Czuwanie nad jakością wdrażanych rozwiązań technicznych
- Współpraca z innymi członkami zespołu

Wymagania:
- Minimum 3 lata doświadczenia w pracy z na stanowisku Java Developer
- Doświadczenie z HTTP/REST
- Znajomość Apache Tomcat
- Znajomość relacyjnych baz danych
- Doświadczenie w Spring, Hibernate, Apache Commons, Maven lub Gradle, Git
- Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych związanych z rozwojem oprogramowania, integracją i testowaniem kodu
- Umiejętność samodzielnej pracy
- Doskonałe zdolności komunikacyjne, umiejętność dzielenia się zdobytą wiedzą
- Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację

Mile widziane:
- Doświadczenie w pracy z AWS
- Znajomość Wildfly 15

Dla Ciebie:
- Praca w międzynarodowym zespole przy projektach realizowanych dla globalnych klientów
- Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności
- Możliwość współtworzenia pierwszego oddziału Firmy w Poznaniu od podstaw
- Jasna ścieżka kariery z ogromnymi możliwościami rozwoju
- Elastyczny czas pracy

Jeśli interesujesz się tematyką sztucznej inteligencji i Machine Learningu - jest to wyzwanie, które z pewnością Cię zainteresuje!

Dodano dnia: 05-08-2019

Make my mind

Zobacz wszystkie oferty Make my mind

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy