Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Junior QA Tester

Lokalizacja: Cały kraj

Ogłoszenie Bezpośrednie

Interesujesz się testowaniem serwisów i aplikacji, i chcesz rozwijać się w tym kierunku?

Tak, jak my uważasz, że praca zdalna jest spOX?

Dołącz do drużyny OX Media i pracuj nad projektami dla największych

polskich marek z dowolnego miejsca na Ziemi!

Zadania, jakie na Ciebie czekają:

- Testy aplikacji webowych
- Planowanie i tworzenie nowych scenariuszy testowych
- Raportowanie błędów
- Współpraca i kontakt z developerami i projektantami
- Weryfikacja zgłoszeń
- Dbanie o jakość dostarczanych rozwiązań

Czego my poszukujemy u Ciebie?

- Cechuje cię dokładność i szczegółowość?
- Masz podstawową wiedzę na temat funkcjonowania serwisów internetowych?
- Posiadasz chęć do nauki metodologii testowania oraz znajomości procesów?
- Masz doświadczenie w IT zdobyte na stażach lub zrealizowane własne projekty?

To chcemy Cię poznać!

Ucieszymy się jeśli posiadasz certyfikat ISTQB, umiejętność programowania lub wiedzę z zakresu designu.

Oferujemy płatny staż z możliwością dalszego zatrudnienia, super atmosferę (naprawdę!),

pracę nad ambitnymi projektami, naukę pod skrzydłami doświadczonego zespołu oraz niemalże

nieograniczone możliwości rozwoju.

Czekamy na Twoje zgłoszenie!

Ślij CV z dopiskiem “Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez OX Media moich danych osobowych

zawartych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

Zostałem poinformowany, że zgoda może zostać przeze mnie w dowolnym momencie

wycofana, ale wycofanie nie będzie wpływać na zgodność z prawem przetwarzania,

którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem."

na rekrutacja@oxmedia.pl i dołącz do OXowego gangu!

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych znajduje się pod linkiem:

Dodano dnia: 05-08-2019

OX Media

Zobacz wszystkie oferty OX Media

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy