Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

.NET Developer

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.
Obecnie do jednego z projektów w branży finansowej poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:

• Projektowanie i budowanie rozwiązań informatycznych,
• Programowanie zgodnie z przygotowanymi założeniami projektowymi,
• Prowadzenie jednostkowych testów,
• Wspieranie zespołu przy testach i wdrożeniu.

Idealny kandydat posiada:

• Co najmniej 2 lata doświadczenia na stanowisku programisty,
• Znajomość Microsoft .Net Framework 4.0/4.5,
• Doświadczenie w programowaniu MVC ASP.NET MVC 3/4, ADO.NET,
• Praktyczną znajomość technologii jQuery, Css, XML, JavaScipt,
• Znajomość relacyjnych baz danych oraz języka SQL,
• Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

Oferujemy:

• Długoterminowa współpraca,
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności,
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport),
• Opiekę dedykowanego opiekuna administracyjnego.

„Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.) informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Core Services Sp. z o.o., miejsce wykonywania działalności – ul. Długosza 60, 51-162 Wrocław. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym administratorom danych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy i jest niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.”

Dodano dnia: 08-08-2019

Core Services

Zobacz wszystkie oferty Core Services

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy