Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

TESTER AUTOMATYCZNY

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

MineBest jest firmą technologiczną, rozwijającą centra danych (ang. datacenter). Specjalizujemy się w budowie farm do kopania kryptowalut, które dzięki rozwiniętej przez MineBest technologii (Smart Mining) wyróżniają się pełną automatyzacją oraz są zoptymalizowane pod względem kosztów utrzymania. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się z nami w międzynarodowych strukturach jako:

Miejsce pracy: WARSZAWA

Zakres obowiązków:
 Udział w realizacji i testowanie aplikacji;
 Tworzenie i wykorzystywanie scenariuszy testowych;
 Tworzenie testów automatycznych;
 Biegła obsługa BrowserStack;
 Rozumienie działania CI/CD;
 Zgłaszanie błędów aplikacji wykrytych w czasie testów;
 Analiza i raportowanie wyników testów;
 Tworzenie dokumentacji projektowej w zakresie testowania;
 Proponowanie nowych rozwiązań oraz usprawnień w trakcie przeprowadzania testów.
Jeśli jesteś osobą, która:
 Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym czytanie i tworzenie dokumentacji;
 Posiada przynajmniej dwuletnie doświadczenie w zakresie tworzenia testów automatycznych i manualnych;
 Orientuje się lub jest zainteresowana tematyką nowych technologii informatycznych w tym krypto płatności i blockchain;
 Zna język Java lub Javascript lub PHP w stopniu przynajmniej podstawowym;
 Jest precyzyjna i dokładna;
 Jest otwarta, proaktywna z poczuciem humoru.
Mile widziane będzie:
 Posiadanie certyfikatu ISTQB;
 Znajomość narzędzi wspierających testy.

Dołączając do naszego zespołu zyskujesz:

 Możliwość rozwoju osobistego i zdobywania doświadczenia w prężnie rozwijającym się start-upie;
 Pracę w zespole, który z sukcesem tworzy firmę w najszybciej rozwijającej się branży blockchain;
 Atrakcyjną lokalizację biura przy Dworcu Warszawa Zachodnia i pracę w środowisku międzynarodowym;
 Dobrą atmosferę oraz atrakcyjne warunki pracy.

Dodano dnia: 09-08-2019

Minebest Sp. z o. o.

Zobacz wszystkie oferty Minebest Sp. z o. o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy