Business Development Manager

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.
Obecnie do naszego zespołu handlowców poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Najważniejsze obowiązki:
• Rozwój biznesu – poszukiwanie potencjalnych partnerów, ocena ich potrzeb, przygotowanie i prezentacja oferty firmy,
• Budowanie i powiększanie bazy potencjalnych kontaktów,
• Negocjowanie warunków sprzedaży oraz domykanie procesu sprzedaży,
• Spółtworzenie strategii sprzedażowej razem z zespołem i zarządem firmy.

Idealny kandydat posiada:
• Co najmniej 2 lata doświadczenia w outsourcingu IT,
• Pewność siebie, silne umiejętności komunikacyjne, otwarta osobowość,
• Umiejętności wykorzystania feedbacku klientów do doskonalenia zarówno produktu jak i procesów sprzedażowych,
• Komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:
• Długoterminową współprace,
• Możliwość pracy zdalnej (z Krakowa, Poznania lub Katowic),
• Atrakcyjne wynagrodzenie dostosowane do posiadanych umiejętności (podstawa + atrakcyjny system premiowy),
• Zatrudnienie w oparciu o dowolną formę współpracy (umowa o pracę/B2B),
• Pakiet benefitów (prywatne ubezpieczenie medyczne, karta multisport).

Dodano dnia: 13-08-2019

Core Services

Zobacz wszystkie oferty Core Services

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy