Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Scrum Master

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Ta propozycja to doskonała okazja, aby rozwinąć skrzydła pod okiem doświadczonych Specjalistów Kiedy jak nie teraz? 
A zatem… Dołącz do nas!

Twoje Zadania
Będziesz odpowiedzialny za zarządzanie i wdrażanie metodologii w projektach w ramach zespołów IT Technical Operations and Infrastructure (TechOps) pracujących w metodologii Agile.

PROJEKT w pigułce: usługi handlu on-line

Czego oczekujemy?
• Min. 4 letniego doświadczenia na stanowisku Scrum Mastera w obszarze IT
• Certyfikatu Scrum Master, Professional Scrum Master
• Rozbudowanego doświadczenia Agile (Scrum, Kanban, Lean, XP)
• Znajomości narzędzi wspierających pracę projektową (np. Jira)
• Doświadczenia w zakresie wprowadzenia metodyki do organizacji i pracy z rozproszonymi zespołami
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym
• Zaangażowania i współpracy zespołowej - to warunek konieczny

Co proponujemy?
• Pracę wśród doświadczonych specjalistów IT
• Interesujący i perspektywiczny projekt
• Elastyczny czas pracy
• Praca zdalna 1-2 w tygodniu
• Rynkowe stawki: B2B/umowa o pracę
• Pakiet benefitów – prywatna opieka medyczna, karta Multisport, prywatne ubezpieczenie na życie, lunch vouchers, premia roczna.

Dodano dnia: 13-08-2019

HRK S.A.

Zobacz wszystkie oferty HRK S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy