Programista Java

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Opis stanowiska
Stanowisko: Programista Java – Możliwość częściowej pracy zdalnej 50/50

Dla naszego klienta, który tworzy oprogramowania dla światowego eksperta w dziedzinie podróży z branży travel, poszukujemy:
programisty Java.
Poszukujemy osoby doświadczonej, która potrafi projektować wysokiej jakości rozwiązania techniczne.

Na tym stanowisku programista bierze udział w projektach typu: rozwój aplikacji dla płatności elektronicznych, systemy do rezerwacji hoteli, taksówek oraz wynajem aut w trakcie podróży. Programista jest zaangażowany w pełny cykl życia oprogramowania od projektowania po kodowanie i rozszerzanie automatyzacji testów aplikacji.

Wymagania:

– Min 2 lata doświadczenia jako Java Developer

– Dobra znajomość JavaScript

– Doświadczenie w tworzeniu oprogramowania metodą Scrum/Kanban/Lean

– Znajomość metod zwinnych BDD,TDD

– Dodatkowe umiejętności: Java EE, Hibernate, SQL, Soap, Rest

– Wykształcenie wyższe

Klient oferuje:

– Rozwój w postaci udziału w różnych projektach

– Zatrudnienie w formie umowy B2B

– Wewnętrzne szkolenia

– Lekcje angielskiego

– Wewnętrzna siłownia oraz Chillout room

– Przyjemna lokalizacja firmy

Dodano dnia: 29-08-2019

Power Media

Zobacz wszystkie oferty Power Media

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy