User Experience Designer

Lokalizacja: Poznań

Ogłoszenie Bezpośrednie

Agencja Crafton.pl to zespół pasjonatów technologii internetowych pracujący dla największych marek z całego świata. W związku z otwarciem przedstawicielstwa na Bliskim Wschodzie szukamy osoby na stanowisko: User Experience Designer.

Crafton to:

- Wolność - Elastyczne godziny pracy i samodzielność przy wykonywaniu zadań pozwolą Ci wyznaczyć nasz wspólny kierunek rozwoju.

- Zarabiaj na tym co kochasz - Nagradzamy zaangażowanie i pracowitość, dlatego Twoje zarobki będą adekwatne do efektów które osiągasz.

- Rozwijaj się - Każdy kolejny projekt dla naszych dużych, międzynarodowych klientów to spore wyzwanie. Dzięki nim będziesz mógł zdobyć nowe umiejętności i ciągle rozwijać się.

- Pracuj z najlepszymi - Podobno jesteś tak dobry jak 5 osób, z którymi pracujesz. Crafton to gwarancja działania w gronie najlepszych, którzy zawsze służą wsparciem i pomocą.

Tak będą wyglądać Twoje zadania:

- opracowywanie koncepcji serwisów www: benchmarking, analizy, user flows itp.

- przygotowywanie makiet i prototypów

- opiniowanie projektów graficznych i wdrożonych serwisów

- prowadzenie badań UX z użytkownikami

- udział w warsztatach z Klientem

“Od zawsze ceniłam sobie w życiu niezależność. Wcześniejsza praca w międzynarodowej korporacji pokazała mi, że sztywne godziny pracy nie idą w parze z moimi oczekiwaniami. Dodatkowo zależało mi na wdrażaniu rozwiązań w ramach międzynarodowych projektów. Od czasu rozpoczęcia swojej przygody w Craftonie pracuję w dynamicznie rozwijającym się zespole z klientami z całego świata. To niezwykłe doświadczenie rozpoczynać dzień od rozmowy z klientami z Arabii Saudyjskiej, a kończyć na podsumowaniu projektu z Chile. Przede wszystkim ciągle uczę się nowych rzeczy i mam realny wpływ na kierunek rozwoju zespołu UX. Największą radością jest ujrzenie własnej koncepcji online – uwierzcie mi, to jest prawdziwa satysfakcja i motywacja do dalszych działań.” - Ania Roth - Head of UX

Oczekujemy od Ciebie:

- zapału i pasji

- minimum rocznego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku

- chęci do nauki i rozwoju

- pracowitości i dbałości o detale

- zrozumienia zasad użyteczności

- umiejętności tworzenia architektury informacji

- znajomości trendów w projektowaniu UI

- dobrej znajomości języka angielskiego

W zamian zaoferujemy Tobie:

- praca w jednej z najlepszych agencji interaktywnych

- aktywność fizyczna, która oderwie Cię od biurka

- świetna atmosfera pracy w zespole pasjonatów

- coroczne zagraniczne wyjazdy integracyjne

- wspólne imprezy, eventy i weekendowe wypady na piwo

- możliwość pracy przy dużych, międzynarodowych projektach

- elastyczny czas pracy

- Brytyjski akcent dzięki czwartkowym lekcjom angielskiego

Jeśli czujesz, że potrzebujemy właśnie Ciebie to nie wysyłaj nam swojego CV – zamiast tego opowiedz nam swoją historię. Wystarczą nam informację o Twojej poprzedniej pracy, kilka zdań dlaczego chcesz właśnie u nas pracować i info o minimalnych wymaganiach finansowych.

Skontaktuj się z nami mailowo: praca@crafton.pl

Aplikuj i już teraz rozpocznij naszą wspólną przygodę!

Dodano dnia: 30-08-2019

Crafton

Zobacz wszystkie oferty Crafton

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy