Konsultant do wdrożenia systemów ERP

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

SMART business jest jednym z najlepszych partnerów Microsoft na Ukraine i zapewnia usługi w zakresie rozwoju, wdrażania i wsparcia systemów ERP i CRM, systemów analizy predykcyjnej oraz wsparcia dla rozwiązań chmurowych Microsoft w zakresie kompleksowego rozwiązywania problemów biznesowych.

Główną ideą polityki naszej firmy jest zapewnienie warunków, w których każdy pracownik będzie mógł wykorzystać swój potencjał i zdobyć bezcenne doświadczenie, uczestnicząc w światowej klasy projektach. Firma zwraca dużą wagę do szkolenia i rozwoju pracowników. Wykłady online i offline odbywają się regularnie na tematy techniczne i edukacyjne.

Integralną częścią naszej kultury korporacyjnej jest wspólny wypoczynek: imprezy wewnętrzne, turnieje sportowe, wyjazdy zespołowe na Ukrainie i do Europy.

SMART Business promuje rzetelność, odpowiedzialność, pozytywne podejście do życia i kreatywne podejście.

SMART Business otwiera przedstawicielstwo w Polsce (Warszawa) i zaprasza do zespołu specjalistów na stanowisko Konsultanta do wdrożenia systemów ERP.

Niezbędne umiejętności

· Doświadczenie w uprawieniu systemami biznesowymi Microsoft Dynamics od 2 lat

· Wyższe wykształcenie techniczne lub ekonomiczne

· Doświadczenie pracy w systemach zarządzania przedsiębiorstwem (księgowość, rachunkowość, zarządzanie)

· Zdolność do strukturyzowania i zorganizowania informacje

· Umiejętności wystąpień publicznych, towarzyskość

· Odpowiedzialność oraz inicjatywa, zdolność do szybkiego uczenia się nowych obszarów wiedzy, koncentrowania się na wynikach i pracy zespołowej

· Angielski na poziomie Upper-Intermediate i wyżej

Dodatkowzm walorem będą:

· Zrozumienie procesów biznesowych przedsiębiorstwa, podstawy rachunkowości, podatków, magazynu

· Opanowanie metod optymalizacji procesów biznesowych

Obowiązki funkcjonalne:

· Udział w projektach wdrażających systemy biznesowe Microsoft Dynamics

· Analiza procesów biznesowych firmy klienta

· Interakcja z działem rozwoju na poziomie pisania zadań dotyczących modyfikacji systemu, monitorowania czasu i jakości wykonania

· Konfigurowanie systemów dla procesów biznesowych firmy klienta

· Konsultacje z obsługą użytkownika

· Przygotowanie dokumentacji dla użytkowników systemu

· Praca zespołowa zgodnie z metodologią zarządzania projektami firmy

· Raportowanie o postępach

Oferujemy:

• Duże możliwości rozwoju zawodowego

• Świetna atmosfera pracy

• Szkolenie zawodowe

• Konkurencyjne wynagrodzenie

O SMART business:

SMART business specjalizuje się we wdrażaniu, lokalizacji i rozwoju systemów ERP i CRM opartych na platformie Microsoft Dynamics 365, opracowywaniu rozwiązań z wykorzystaniem analizy danych i technologii sztucznej inteligencji. Używa produktów w chmurze do rozwiązywania problemów biznesowych: Microsoft Azure, Microsoft Power BI, Microsoft Office 365, Yammer, Teams, Project, Flow, SharePoint.

Od 10 lat zapewniamy wsparcie w zakresie transformacji cyfrowej klientom w ponad 60 krajach, tworząc innowacyjne rozwiązania dla przedsiębiorstw o różnych formach własności, skalach i branżach.

SMART business został wielokrotnie doceniony:

Microsoft Partner of the Year na Ukraine,

Microsoft Partner of the Year w Azerbejdżanie, 2019

Microsoft Dynamics Partner of the Year na Ukrainie, 2010-2018

Microsoft Dynamics ISV nr 1 w Europie Środkowej i Wschodniej, 2017

LS Retail Dimond Partner 2018.

Ma nagrody Microsoft za rozwój Advanced Analytics.

Jest członkiem programu Microsoft Microsoft AI Inner Circle Partner, zamkniętego programu rozwoju sztucznej inteligencji.

Firma jest częścią Klubu Prezydenckiego Microsoft Dynamics i ma 12 potwierdzonych kompetencji Microsoft Gold: Gold Data Analytics, Gold Data Platform, Gold Enterprise Resource Planning, Gold Cloud Productivity, Gold Datacenter, Gold DevOps, Gold Cloud Platform, Gold Application Development, Gold Application Integration, Gold Messaging, Gold Collaboration and Content, Gold Small and Midmarket Solutions, Silver Cloud Business Applications. http://www.smart-it.com https://www.facebook.com/smartua/ https://www.linkedin.com/company/smart-business/ http://smart-talks.org/https://www.facebook.com/groups/smarttalks.org/about/ http://getsmart.com.ua/

Jeśli jesteś zainteresowany naszą ofertą pracy, wyślij swoje CV hr@smart-it.com

Dołącz się do zespołu SMART Business!

Dodano dnia: 02-09-2019

SMART business

Zobacz wszystkie oferty SMART business

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy