Senior Android Developer

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Miejsce pracy: Katowice

Co oferujemy?
• stabilne zatrudnienie na UoP / B2B,
• benefity: ubezpieczenie na życie, pakiet medyczny, kartę MultiSport,
• szeroki zakres szkoleń i wsparcie w rozwoju umiejętności,
• pracę w nowoczesnym biurze, w dogodnej lokalizacji dojazdowej (Katowice).

Zakres obowiązków
• Odpowiedzialność za tworzenie oraz rozwój istniejących aplikacji mobilnych

Zalety stanowiska:
• możliwość rozwoju zawodowego,
• czynny udział w projektowaniu rozwiązań,
• możliwość wdrażania własnych pomysłów w oparciu o najnowsze dostępne technologie,
• realny wpływ na procesy dostarczania aplikacji.

Jakie są nasze oczekiwania?
• znajomość Gradle, Git, Rest i Android Studio,
• znajomość architektury Dagger 2, RxJava 2 i MVP,
• dobra znajomość Java i Kotlin,
• doświadczenie w korzystaniu z interfejsów API w celu integracji aplikacji mobilnych z systemami po stronie serwera,
• doświadczenie z Androidem SDK,
• znajomość zasad, wzorców i najlepszych praktyk dotyczących interfejsów UI / UX systemu Android,
• praktyczna wiedza na temat technologii mobilnych, architektury, i trendów pojawiających się na rynku,
• doświadczenie min. 3 lata.

Mile widziane:
• Publikacja własnej aplikacji w Sklepie Google Play,
• Znajomość zasad testowania,
• Doświadczenie w continuous integration i w continuous delivery.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez e-Xim IT SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Posag 7 Panien 1, 02-495 zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest e-Xim IT SA z siedzibą w Warszawie przy ul. Posag 7 Panien 1, 02-495. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Dodano dnia: 18-09-2019

e-Xim IT S.A.

Zobacz wszystkie oferty e-Xim IT S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy