IOS Developer

Lokalizacja: Anywhere)

Ogłoszenie Bezpośrednie

W Coders`Peak szukamy osób na stanowisko IOS Developer w pełnym zakresie godzin. Biuro znajduje się przy ul. Długiej w Krakowie, niedaleko miasteczka studenckiego AGH w pasażu Weneckim.

Wymagania na stanowisko:
- Minimum 2-letnie doświadczenie w programowaniu na platformę IOS z użyciem języka Swift,
- Znajomość architektury MVP,
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
- Mile widziana znajomość RxSwift,
- Mile widziana znajomość JavaScript.

Obowiązki:
- Projektowanie i implementacja aplikacji mobilnej na platformę IOS,
- Produkowanie testów jednostkowych i akceptacyjnych,
- Uczestniczenie w międzynarodowych projektach,
- Praca w trybie projektu - Agile lub Kanban.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez CodersPeak Tomasz Brunarski w celach rekrutacyjnych oraz na umieszczenie i przetwarzanie przekazanych przeze mnie danych osobowych, również po okresie rekrutacji, w bazie danych firmy CodersPeak Tomasz Brunarski z siedzibą w Krakowie, 30-012, przy ul. Poznańska 10/136 a także na ich przekazywanie do państw trzecich zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 r. (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Powyższe dane podaję dobrowolnie. Zostałem (-am) poinformowany (-a) o prawie dostępu do treści danych oraz możliwości ich poprawiania."

W razie pytań proszę o kontakt pod adresem dominika@coderspeak.com

Dodano dnia: 19-09-2019

Coders'Peak

Zobacz wszystkie oferty Coders'Peak

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy