Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Frontend developer

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Chcesz rozwijać swoje umiejętności w zakresie frontendu?

Praca w scrumie nie jest Ci obca?

Nie zwlekaj, aplikuj już dziś!

oferujemy
- umowę o pracę lub B2B
- pracę w niewielkich zespołach (scrum)
- udział w międzynarodowych projektach
- benefity pozapłacowe

zadania
- tworzenie aplikacji zgodnie z wytycznymi klienta
- codzienna praca w JavaScript, jQuery
- dbanie o dobrą jakość kodu

oczekujemy
- min rocznego doświadczenia na stanowisko frontend developera w środowisku komercyjnym
- znajomość JavaScript, TypeScript, Git, jQuery, CSS, HTML
- mile widziana znajomość Angular
- znajomości języka angielskiego umożliwiającej swobodną komunikację w codziennej pracy
- chęci rozwoju i doskonalenia umiejętności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Dodano dnia: 25-09-2019

Randstad Polska Sp. z o.o

Zobacz wszystkie oferty Randstad Polska Sp. z o.o

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy