Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Specjalista IT Helpdesk

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Vero IT Sp. z o.o. poszukuje osoby na stanowisko:

IT Helpdesk - Junior System Administrator z prawem jazdy kat.B

Zakres obowiązków:
- Wsparcie Informatyczne świadczone zdalnie i osobiście dla klientów firmy
- Wsparcie użytkowników w zakresie obsługi oraz rozwiązywania problemów dotyczących ich stacji roboczych/oprogramowania, m.in. problemy ze sprzętem, siecią, drukarkami, oprogramowaniem
- Konfiguracja systemów operacyjnych
- Zarządzanie sieciami LAN, WLAN, WAN
- Pomoc przy administracji serwerami
- Instalacje oraz bieżące aktualizacje oprogramowania
- Prowadzenie dokumentacji technicznej infrastruktury sieciowej/systemowej

Wymagania:
- Bardzo dobra znajomość systemu Windows
- Znajomość Windows Server, Active Directory
- Znajomość podstaw sieci (LAN, DHCP, DNS, VPN, router, switch, VLAN)
- Znajomość zagadnień z zakresu kopii zapasowych
- Umiejętność rozwiązywania problemów technicznych
- Odpowiednia aparycja (bezpośredni kontakt z klientem)
- Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:
- Pracę w firmie świadczącej usługi informatyczne dla firm
- Niezbędne szkolenia
- Samochód służbowy
- Narzędzia pracy takie jak laptop, telefon
- Biuro zlokalizowane w centrum Warszawy
- Wynagrodzenie 2500 - 3500 zł

Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV na adres biuro@vero-it.pl

Dodano dnia: 28-09-2019

VERO IT Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty VERO IT Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy