Programista Java (Telco Assurance Mediation)

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Comarch poszukuje specjalisty na stanowisko programisty platformy mediacyjnej, który dołączy do zespołu produkcyjno-wdrożeniowego, działającego w oparciu o metodykę Scrum. Platforma służy do integracji sieci (urządzeń oraz systemów NMS/EMS) z systemem Comarch OSS w ramach obszaru Assurance (Fault Management, Performance Management, Customer Experience, Service Desk).

PROFIL PRACOWNIKA

Ukończone studia (lub w trakcie): informatyki, matematyki lub telekomunikacji
Umiejętność:
bardzo dobrego programowania w Java
analitycznego myślenia oraz pracy w zespole
obsługi systemów klasy UNIX
Znajomość:
środowiska programistycznego Eclipse lub Intellij IDEA oraz systemu kontroli wersji SVN lub GIT
zasad pracy relacyjnych baz danych, języka SQL
Język angielski na poziomie bardzo dobrym
Mile widziane:
praktyczna znajomość technologii: SNMP, Corba, CMIP, SOAP, REST, SQL, Syslog, JMS, Netconf, xFlow
praktyczne doświadczenie w integracji systemów klasy NMS/EMS
znajomość Apache NiFi, ElasticSearch, Grafana, Prometheus
doświadczenie w tworzeniu rozproszonych systemów przetwarzania danych
znajomość systemów JIRA, Bamboo
znajomość innych języków obcych (hiszpański, niemiecki)

TWOJE ZADANIA

Rozwój platformy mediacyjnej, programowanie obsługi nowych urządzeń oraz systemów zarządzania siecią
Możliwość udział w realizacji projektów wdrożeniowych platformy mediacyjnej dla operatorów telekomunikacyjnych (Europa, Azja, Ameryka Południowa)
Analiza wymagań biznesowych klienta i definiowanie wymagań funkcjonalnych w systemie klasy Enterprise dla największych operatorów telekomunikacyjnych na świecie
Przygotowanie integracji nowych urządzeń oraz systemów zarządzania siecią z wykorzystaniem Platformy Mediacyjnej, w tym Apache NiFi
Rozwój testów automatycznych w kontekście projektów
Wsparcie techniczne/merytoryczne klientów oraz Product Ownera

DLA CIEBIE

Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
Bezpośrednio na naszym kampusie: centrum medyczne iMed24, strefa rekreacyjna, z basenem i siłownią, stołówka
Karnety na całą rundę piłkarskiej ekstraklasy dla fanów Cracovii i ich rodzin, a także wejściówki na lodowisko
Ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Szansa nauki od najlepszych - w Comarch pracuje wielu specjalistów

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/programista-java-telco-assurance-mediation/

Dodano dnia: 09-10-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy