Administrator systemów IT

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Posiadasz 2 letnie doświadczenie w administrowaniu systemami IT?

Komunikacja w języku angielskim to dla Ciebie codzienność?

Chcesz podjąć stabilne zatrudnienie w międzynarodowej organizacji?

Ta oferta jest dla Ciebie!

Nie czekaj, aplikuj już dziś!

oferujemy
- pracę w międzynarodowej organizacji
- przyjazną atmosferę pracy
- miejsce pracy w centrum Katowic (dostępny parking)
- możliwość częściowej pracy zdalnej
- szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych oraz dostęp do najnowszych technologii
- pakiet świadczeń między innymi: opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, dofinansowanie do posiłków, etc.

zadania
- monitorowanie infrastruktury IT znajdującej się u klienta (zdalnie z siedziby firmy)
- udzielanie wsparcia technicznego klientom w języku angielskim w zakresie konfiguracji i rozwiązywania problemów w obszarze wirtualizacji VMware, Windows Server 2008/2012/2016 oraz systemów backupowych
- konfiguracją środowisk zapewniających wysoką dostępność, wydajność i bezpieczeństwo
- tworzenie dokumentacji
- poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie posiadanych umiejętności specjalistycznych

oczekujemy
- wykształcenia wyższego technicznego (preferowane z zakresu informatyki)
- min. 2 letniego doświadczenia w administrowaniu systemami Windows Server 2008/2012/2016 oraz VMware
- doświadczenia w konfiguracji, administracji i zarządzaniu usługami - DNS, DHCP, RDP, RDWeb
- doświadczenia w administrowaniu systemami backup NetBackup, Veeam, Backup Exec, VDP
- mile widziane certyfikaty Microsoft MCSA 2008/2012 oraz VMware VCA/VCP
- dobrej znajomości języka angielskiego (codzienna komunikacja)
- umiejętności efektywnej pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
- umiejętność właściwego ustalania priorytetów
- zdolność komunikacji ze wszystkimi szczeblami managmentu

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Dodano dnia: 16-10-2019

Randstad Polska Sp. z o.o

Zobacz wszystkie oferty Randstad Polska Sp. z o.o

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy