Administrator sieci

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Posiadasz doświadczenie w w konfiguracji urządzeń sieciowych, znasz technologie lan/wan?

Komunikacja w języku angielskim to dla Ciebie codzienność?

Chcesz podjąć pracę w międzynarodowej organizacji?

Ta oferta jest dla Ciebie!

oferujemy
- pracę w międzynarodowej organizacji
- przyjazną atmosferę pracy
- miejsce pracy w centrum Katowic (z parkingiem)
- możliwość częściowej pracy zdalnej
- szkolenia i rozwój umiejętności zawodowych oraz dostęp do najnowszych technologii
- pakiet świadczeń między innymi: opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny, ubezpieczenie na życie, kartę sportową, dofinansowanie do posiłków, etc.

zadania
- monitorowanie infrastruktury IT znajdującej się u klienta (zdalnie z siedziby firmy)
- udzielanie wsparcia technicznego klientom w języku angielskim w zakresie konfiguracji i rozwiązywania problemów urządzeń sieciowych Cisco i wirtualizacji VMware
- poszerzanie wiedzy oraz doskonalenie posiadanych umiejętności specjalistycznych
- możliwe uczestniczenie we wdrożeniach i uruchomieniach zakontraktowanych instalacji

oczekujemy
- wykształcenia wyższego technicznego (preferowane kierunki: informatyka)
- znajomości technologii sieciowych Lan/Wan
·- doświadczenia z zakresu konfiguracji urządzeń sieciowych Cisco
- ukończonego szkolenia przygotowujące do egzaminu CCNA
- 2 letniego doświadczenia na podobnym stanowisku
- dobrej znajomości języka angielskiego - codzienna komunikacja
- umiejętności efektywnej pracy w sytuacjach stresowych i pod presją czasu
- umiejętności właściwego ustalania priorytetów
- zdolności komunikacji ze wszystkimi szczeblami managmentu
- mile widziane certyfikaty Cisco CCNA, CCNP
Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Dodano dnia: 16-10-2019

Randstad Polska Sp. z o.o

Zobacz wszystkie oferty Randstad Polska Sp. z o.o

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy