Administrator Systemów Informatycznych

Lokalizacja: Zielona Góra

Ogłoszenie Bezpośrednie

Firma Ekoenergetyka – Polska Sp. z o.o. jest jedynym, całkowicie polskim, producentem infrastruktury ładowania pojazdów elektrycznych na komercyjną skalę. Ekoenergetyka posiada własne know-how w zakresie tworzenia rozwiązań ładowania i poszukuje otwartych, kreatywnych osób do rozwoju, sprzedaży produktów i realizacji projektów na terenie całej Europy. Aktualnie, w związku z intensywnym rozwojem, poszukujemy Kandydata na stanowisko:

Opis stanowiska:

bieżąca konfiguracja, monitoring i utrzymanie infrastruktury IT w szczególności:
serwerów wewnątrz firmy oraz środowisk VPS w wykorzystywanych DC,
przełączników sieciowych i routerów,
łącz danych sieci VPN.
utrzymywanie środowisk systemów operacyjnych i baz danych,
obsługa zdarzeń alarmowych pochodzących z narzędzi monitorujących,
wsparcie użytkowników w rozwiązywaniu problemów związanych z używaniem sprzętu komputerowego oraz oprogramowaniem na nim zainstalowanym,
udział w pracach instalacyjnych, testowych, naprawczych i konserwacyjnych sieci teleinformatycznej,
instalacja oprogramowania, drobne naprawy sprzętu komputerowego,
zamawianie sprzętu komputerowego,
obsługa i zarządzanie uprawnieniami w podległych systemach informatycznych,
ewidencja sprzętu komputerowego i oprogramowania,
nadzór nad prawidłowym funkcjonowaniem sprzętu komputerowego,
nadzór nad systemem antywirusowym,
zarządzanie licencjami,
prowadzenie dokumentacji związanej z prowadzonymi działaniami.

Profil kandydata:

wykształcenie wyższe techniczne,
minimum 2 lata doświadczenia na podobnym, samodzielnym stanowisku,
dobra znajomość platformy serwerowej Linux,
dobra znajomość przełączników sieciowych, routerów,
znajomość systemu Windows Desktop,
dobra znajomość zagadnień związanych z budową i działaniem sieci komputerowych LAN/WAN,
umiejętność pracy w zespole,
język angielski na poziomie B2 (co najmniej w czytaniu dokumentacji),
samodzielność w działaniu i bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Oferujemy:

pracę w innowacyjnej, prężnie rozwijającej się firmie w branży E-mobility,
umowę o pracę w pełnym wymiarze na okres próbny/następnie na czas nieokreślony,
atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanego wykształcenia i umiejętności,
niekorporacyjny klimat,
udział w ciekawych projektach i przy innowacyjnym produkcie,
udział w konferencjach branżowych (także zagranicznych),
elastyczny czas pracy,
pracę na wysokiej jakości sprzęcie i w nowoczesnych biurach Centrum Badawczo-Rozwojowego,
integrację przy EKOsporcie (squash, siatkówka),
Kartę Multisport i inne benefity wewnątrz organizacji,
przyjazne środowisko pracy.

KLAUZULA INFORMACYJNA – OGŁOSZENIA O PRACĘ

Administratorem danych osobowych kandydata jest Ekoenergetyka-Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Nowym Kisielinie, ul. A. Wysockiego 8, 66-002 Zielona Góra. Kontakt tel.: 504960426, e-mail: hr@ekoenergetyka.com.pl.

Dane osobowe kandydata będą przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na stanowisko pracy, na które kandydat aplikuje, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) oraz art. 6 ust. 1 lit. c) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej RODO) w związku z art. 22¹§1 Kodeksu Pracy . Dane osobowe będą przetwarzane w tym celu przez czas trwania rekrutacji, a następnie przez okres 1 roku. Wysłanie aplikacji jest jednoznaczne z udzieleniem zgody na przetwarzanie danych w niej zamieszczonych w procesie rekrutacyjnym, do którego kandydat przystępuje.

Dostęp do danych osobowych kandydatów będą posiadać upoważnieni pracownicy administratora danych, podmioty świadczące na rzecz Administratora usługi na podstawie zawartych umów (podmioty przetwarzające, którymi mogą być dostawcy oprogramowania i dostawcy usług informatycznych). Dane nie będą udostępniane do państw trzecich ani organizacji międzynarodowych.

Kandydat może skorzystać z prawa dostępu do danych, sprostowania danych, usunięcia danych, ograniczenia przetwarzania, przenoszenia danych oraz wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania danych na podstawie art. 6 ust. 1 lit. f) RODO. Zgoda na przetwarzanie danych osobowych może być wycofana w dowolnym momencie, przy czym nie wpływa to na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed wycofaniem zgody. Odwołanie zgody może nastąpić przez złożenie oświadczenia w jeden lub kilka z poniższych sposobów: wysłanie pisemnego oświadczenia na adres siedziby Administratora lub pocztą elektroniczną na adres: hr@ekoenergetyka.com.pl. Kandydatowi przysługuje prawo do złożenia skargi do organu nadzorczego – Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Podanie danych osobowych w zakresie wynikającym z art. 22¹§1 Kodeksu pracy jest niezbędne do wzięcia udziału w procesie rekrutacji, podanie danych w szerszym zakresie ma charakter dobrowolny.

Dodano dnia: 24-10-2019

Ekoenergetyka Polska Sp. z o o

Zobacz wszystkie oferty Ekoenergetyka Polska Sp. z o o

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy