Full-Stack PHP Developer

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Rekrutacja dla krakowskiego software house'u.

W związku ze strategicznymi planami rozwoju firmy, poszukujemy osoby, która dołączy i obejmie rolę Full Stack PHP Developera - realizacja dedykowanych aplikacji/systemów informatycznych pod konkretne potrzeby klientów:

Zakres zadań

- Realizacja projektów webowych opartych na różnych dostępnych technologiach
- Współpraca z zespołem Scrumowym projektantów, grafików i programistów
- Realizacja projektów integracji systemów z użyciem najnowszych trendów rynkowych,
- Wykonanie "systemów pod klucz" według wymagań uzgodnionych z klientem

Od kandydatów oczekujemy:

- PHP, Symfony, MySQL, JavaScript, ReactJS
- Znajomości języka angielskiego w stopniu komunikatywnym,
- Umiejętności pracy w zespole i samodzielności

Mile widziane:

- jQuery, Node, Angular, PostgreSQL, MongoDB, Elasticsearch, Laravel, Drupal

Nasz Klient Oferuje:

- Wynagrodzenie adekwatne do poziomu kompetencji
- Rozwój zawodowy z możliwością zarządzania małym zespołem
- Multisport, opieka medyczna dla pracownika i rodziny, elastyczne godziny pracy, parking rowerowy, prysznic, wyposażona kuchnia (kawa, herbata, yerba etc.)
- Do 2 dni w tygodniu możliwość pracy zdalnej
- Przyjazne, otwarte środowisko pracy :)

Dodano dnia: 29-10-2019

7792356413

Zobacz wszystkie oferty 7792356413

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy