IT Web and Mobile Architect

Lokalizacja: Katowice

Ogłoszenie Bezpośrednie

Firma naszego klienta na swoje siedziby w Niemczech, Polsce, Wielkiej Brytanii, Holandii i Szwecji. Są jednym z największych sprzedawców oraz producentów energii elektrycznej i ciepła. Oddział w Polsce to międzynarodowy dostawca usług informatycznych. Głównym celem firmy jest dostarczanie wyjątkowo ekonomicznych usług IT oraz inteligentnych rozwiązań. Usługi naszego klienta odejmują konsulting w zakresie procesów i aplikacji, projekty opracowywania i wdrażania rozwiązań programowych oraz obsługę systemów aplikacyjnych.

Poszukujemy entuzjastycznego i pozytywnego architekta IT, który poprowadzi dalszy rozwój platformy internetowej i mobilnej. Rola wymaga zaplecza technologicznego z zakresu obszarów internetowych i mobilnych, a także umiejętności komunikacyjnych, co pozwoli skutecznie współpracować z jednostkami biznesowymi, zespołami technicznymi, partnerami biznesowymi i technologicznymi.

Lokalizacja: GLIWICE

Obowiązki:
• Zrozumienie potrzeb biznesowych w celu dostarczenia zgodnych z przepisami, innowacyjnych, stabilnych i bezpiecznych rozwiązań.
• Zarządzanie projektami i architekturą, zapewnianie jasnych i uzasadnionych decyzji.
• Bycie partnerem technologicznym w zakresie rozwoju sieci i urządzeń mobilnych.
• Działania w zakresie inżynierii systemów - nie tylko dostarczanie rozwiązań zgodnie z architekturą, ale także rozumienie ograniczeń i zależności pełnego środowiska IT.
• Tworzenie technicznych map drogowych z architektami IT i zespołami programistycznym w celu kierowania rozwojem platformy mobilnej.
Idealny kandydat posiada:
• zaplecze infrastruktury w zakresie sieci, integracji, zarządzania tożsamością i dostępem oraz bezpieczeństwa,
• dobre zrozumienie kompleksowych tematów mobilnych (od urządzenia, przez platformę Azure, po lokalne systemy - i wszystko pomiędzy, jak zarządzanie urządzeniami mobilnymi),
• doświadczenie we wdrażaniu aplikacji klasy korporacyjnej przy użyciu standardowych środowisk branżowych, w tym iOS, Android, Ionic, Xamarin,
• znajomość Azure Cloud Services,
• doświadczenie w projektowaniu i inżynierii,
• umiejętności komunikacyjne,
• znajomość tła inżynierii systemu w celu zidentyfikowania ulepszeń i zapewnienia wyższej dostępności aplikacji,
• chęć do współpracy,
• biegłą znajomość języka angielskiego - zespół międzynarodowy,
• chęć do podróży - głównie do Sztokholmu, Berlina, Hamburga, Amsterdamu.

Co firma oferuje:
• będziesz częścią złożonego i międzynarodowego środowiska pracy,
• konkurencyjne wynagrodzenie,
• bogaty pakiet świadczeń (np. prywatna opieka medyczna, Karta Multisport/pakiet MyBenefit),
• świetna atmosfera w miejscu pracy (cykliczne imprezy, spotkania integracyjne),
• możliwości szkoleń i rozwój osobisty, duży budżet szkoleniowy,
• elastyczny czas pracy i możliwość Home Office,
• praca w firmie skoncentrowanej na równowadze między życiem zawodowym a prywatnym.

Aplikując wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych przez IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław, do celów niezbędnych do realizacji danego i przyszłych procesów rekrutacji, aż do momentu pisemnego odwołania zgody. Ponadto zgadzam się na udostępnienie moich danych osobowych do celów związanych z realizacją procesów rekrutacyjnych innym administratorom danych osobowych - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Mam świadomość, iż przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Klauzula informacyjna:

Administratorem Pani/ Pana danych osobowych będzie IFIRMA SA, z siedzibą we Wrocławiu, ul. Grabiszyńska 241B, 53-234 Wrocław. Pani/ Pana dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia tego i przyszłych procesów rekrutacyjnych, w tym udostępniane innym administratorom - klientom, dla których IFIRMA SA świadczy usługi rekrutacyjne. Podstawą prawną przetwarzania Pani/ Pana danych będzie wyrażona zgoda, a dane będą przetwarzane do czasu jej wycofania, a po tym czasie mogą być przetwarzane przez okres przedawnienia ewentualnych roszczeń. Podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne do wzięcia udziału w procesach rekrutacyjnych. Ma Pani/Pan prawo dostępu do swoich danych osobowych, ich sprostowania, przenoszenia i usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Dodano dnia: 18-11-2019

Power Media

Zobacz wszystkie oferty Power Media

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy