JavaScript Developer

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Obowiązki:

Współpraca z międzynarodowym zespołem
Budowanie i projektowanie komercyjnych aplikacji internetowych
Bezpośrednia współpraca z klientem
Opracowywanie produktów od A do Z
Wymagania:

Minimum 1,5 roku doświadczenia w pracy w komercyjnym projekcie
Znajomość JavaScript, HTML5, CSS3, TypeScript
Znajomość co najmniej jednego nowoczesnego frameworka JavaScript (AngularJS, ReactJS, Redux)
Umiejętności analityczne
Dobra znajomość wzorów projektowych
Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)

Mile widziane:

Znajomość: GIT, REST, NodeJS, Jasmine
Oferujemy:

Forma współpracy: B2B
Dogodne lokalizacje biura: Wrocław, Warszawa
Elastyczne godziny pracy
Benefity: prywatna opieka medyczna, zajęcia z j. angielskiego, budżet szkoleniowy

Zainteresowane osoby zapraszam do aplikacji: https://www.nbcr.pl/oferta/?offerid=MzcwNDdfMF8xODE1_0

Dodano dnia: 18-11-2019

NBCR Sp z o. o.

Zobacz wszystkie oferty NBCR Sp z o. o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy