JavaScript Developer

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko: JavaScript Developer

O projekcie:

Zespół tworzy aplikacje biznesowe z wieloma operacjami danych, wyszukiwaniem, kontrolą dostępu, audytem, przepływem pracy itp. Każda aplikacja, to projekt, którego czas trwania wynosi 2-3 miesiące, więc nie będziesz się nudził robieniem tego samego. Zespół korzysta z internetowego IDE, które zapewnia szybkie tworzenie aplikacji opartych na modelach w sposób wizualny.

Obowiązki:

Zapewnienie pełnego rozwoju aplikacji internetowych przy użyciu podejścia Angile
Komunikacja z klientem
Integracja systemów i aplikacji u różnych klientów

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość JavaScript, HTML i CSS
Znajomość SQL: relacyjne projektowanie DB, wydajność, procedury
Rozumienie back-end i umiejętność tworzenia systemów od początku do końca
Dobra znajomość struktur danych i algorytmów
Dobra znajomość OOP i wzorców projektowych
Umiejętność pracy w środowisku Agile
Doświadczenie w testowaniu jednostkowym
Doświadczenie w pracy z platformami chmurowymi
Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

Możliwość udziału w projekcie międzynarodowym
Elastyczną formę współpracy
Zajęcia językowe
Duże możliwości samorozwoju: kursy online + biblioteka, wymiana doświadczeń ze współpracownikami z całego świata, częściowe przyznanie certyfikatu
Możliwość pracy zarówno w środowisku korporacyjnym, jak i startupowym
Możliwość relokacji w przypadku projektów krótko - i długoterminowych
Pakiet relokacyjny dla osób przeprowadzających się
Pakiet benefitów (opieka zdrowotna, multisport, bilety na lunch, kupony na benzynę, zakupy itp.)

Zainteresowany? Aplikuj na: https://www.nbcr.pl/oferta/?offerid=MzY1ODdfMF8xODE1_0

Dodano dnia: 18-11-2019

NBCR Sp z o. o.

Zobacz wszystkie oferty NBCR Sp z o. o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy