Młodszy Tester

Lokalizacja: Wrocław

Ogłoszenie Bezpośrednie

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Tester
Miejsce pracy: Wrocław

Zakres obowiązków:

Testowanie oprogramowania i zapewnienie jego jakości
Testowanie wielu platform na różnych etapach cyklu rozwoju produktów
Przygotowywanie i wykonywanie skryptów testowych
Testowanie ręczne oraz automatyczne (Selenium)
Testowanie modułów, integracji oraz QA

Wymagania:

Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
Wykształcenie wyższe
Doskonałe zdolności komunikacyjne
Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
Dobra organizacja pracy własnej oraz dbałość o szczegóły
Kreatywność oraz chęć do pracy :)

Oferujemy:

Prace przy najnowszych dostępnych technologiach
Duże możliwości rozwoju
Współpracę w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
Pakiet multisport oraz opiekę medyczną
Szkolenia językowe
Doskonałą atmosferę pracy i pyszną kawę :)

Zainteresowany? Aplikuj na: https://www.nbcr.pl/oferta/?offerid=MzY2NDRfMF8xODE1_0

Dodano dnia: 18-11-2019

NBCR Sp z o. o.

Zobacz wszystkie oferty NBCR Sp z o. o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy