Inżynier systemowy w kulturze DevOps

Lokalizacja: Kraków

Ogłoszenie Bezpośrednie

Chcesz pracować przy projektach, w których będziesz wspierać środowiska testowe, deweloperskie oraz produkcyjne? Lubisz wyzwania i chcesz się ciągle rozwijać? Sprawdź naszą ofertę i dołącz do naszego zespołu! Szukamy inżynierów-pasjonatów nowych technologii oraz dobrych praktyk DevOps, którzy zaangażują się we wsparcie zespołów programistycznych w przygotowaniu rozwiązań systemowych.

PROFIL PRACOWNIKA

Wykształcenie wyższe, preferowane informatyczne lub pokrewne
Praktyczne doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux
Wiedza z zakresu: konfiguracji i administracji serwerów WWW/serwerów aplikacyjnych/baz danych, kontenerów (Docker), oprogramowania do zastosowań chmurowych OpenStack i Kubernetes oraz automatyzacji pracy z wykorsytaniem IaC (Ansible, Terraform)
Dobra znajmość przynajmniej jednego języka skryptowego (Bash, Perl, Python)
Mile widziana umiejętność programowania w języku JAVA/JavaScript

TWOJE ZADANIA

Aktywny udział w rozwiązywaniu problemów systemowych
Odpowiedzialność za budowanie oraz utrzymywanie środowisk wewnętrznych dla zespołów developerskich
Konfiguracja, administracja i monitorowanie efektywności działania systemów działających pod rygorem dużej wydajności i dostępności
Rozwój skryptów i narzędzi monitorujących działanie systemów produkcyjnych
Automatyzacja oraz rozwój procesów CI/CD

DLA CIEBIE

Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz 14 ścieżek rozwoju zawodowego
Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
Przyjazna atmosferę pracy w zgranych zespołach, o co dbamy m.in. poprzez udział w imprezach integracyjnych czy wspólnych inicjatywach dla lokalnych społeczności
ciekawe zadania związane z najnowszymi technologiami i rozwiązania IT
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikacji poprzez formularz: https://kariera.comarch.pl/praca/inzynier-systemowy-w-kulturze-devops/

Dodano dnia: 18-11-2019

Comarch SA

Zobacz wszystkie oferty Comarch SA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy