Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Manual Tester

Lokalizacja: Lublin

Ogłoszenie Bezpośrednie

Altimi Software House to 15 lat doświadczenia i ponad 230 zrealizowanych projektów. Takie rezultaty są powodem do dumy. Jednak ważniejsza jest dla nas praca z ludźmi, których lubimy, którzy nas inspirują i którzy tak jak my pasjonują się tworzeniem oprogramowania szytego na miarę. Wspólnie kreujemy rozwiązania, które zmieniają świat wokół nas na lepsze, ułatwiając życie ludziom, którzy używają naszych produktów.

Dla naszego klienta z branży bankowej poszukujemy obecnie osoby na stanowisko Testera manualnego.

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
-przygotowywanie scenariuszy testowych do testów manualnych na podstawie analizy wymagań
-przeprowadzanie testów manualnych na podstawie scenariuszy testowych
-współpraca z zespołem developerskim w ramach sprintów
-opracowywanie dokumentacji testowej
-rejestracja wyników testów, zgłaszanie incydentów

OCZEKIWANIA:
- co najmniej roczne doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych
- znajomość metodologii AGILE
- mile widziane doświadczenie w branży bankowej i RWD
- analityczność
- sumienność
- umiejętność pracy pod presją czasu

OFERUJEMY:
-możliwość rozwoju oraz ciągłego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
-współpracę z wiodącymi firmami z branży IT
-udział w ciekawych i prestiżowych projektach
-pakiet świadczeń dodatkowych
-pracę w miłej atmosferze
-wsparcie dedykowanego Specjalisty ds. Rekrutacji podczas procesu rekrutacji

Dodano dnia: 20-11-2019

Altimi

Zobacz wszystkie oferty Altimi

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy