Programista .Net

Lokalizacja: Katowice, Wrocław, Żywiec

Ogłoszenie Bezpośrednie

NBCR Sp. z o.o. (Certyfikat nr 14492) to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu mogą Oni stabilnie działać i się rozwijać, a my towarzyszyć im jako rzetelny partner.

Stanowisko: Programista .Net

Miejsce pracy: Katowice, Wrocław, Żywiec

Zadania:
• Rozwój zaawansowanego oprogramowania w różnych jego fazach
• Projektowanie oraz implementacja systemów opartych na .NET / C#
• Dbanie o jakość kodu i zgodność z obowiązującymi standardami
• Udział w pracach z obszaru frontendu (70%) oraz backendu (30%)
Od kandydata oczekujemy:
• Min. 2,5 rocznego, komercyjnego doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku (.NET/C#)
• Doświadczenie w pracy w następujących technologiach: HTML/XHTML, CSS, Java Script, XML, AJAX, ASP.NET MVC, Bootstrap, jQuery
• Znajomość baz danych Microsoft SQL Server (SQL, TSQL) oraz PostgreSQL
• Znajomość standardów REST i SOAP
• Znajomości języka angielskiego (A2/B1 – dokumentacja techniczna)
• Mile widziana znajomość: .Net Core
Oferujemy:
• Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta NBCR
• Zatrudnianie w dowolnej formie (UoP/ B2B)
• Nastawienie na nawiązanie długofalowej współpracy
• Udział w interesujących projektach
• Atrakcyjne wynagrodzenie i liczne benefity pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie)
• Możliwość pogłębiania swoich umiejętności i kwalifikacji, zgodnie z ambicjami i predyspozycjami pracownika
• Elastyczny czas pracy (nawet do 95% - praca zdalna)

Aplikuj na: https://www.nbcr.pl/oferta/?offerid=MzY5ODJfMF8xODE1_2

Dodano dnia: 20-11-2019

NBCR Sp. zo.o.

Zobacz wszystkie oferty NBCR Sp. zo.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy