Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Business Applications Assistant

Lokalizacja: Sady koło Tarnowa Podgórnego

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zakres obowiązków:

• Wsparcie zespołu w zakresie obsługi systemów ERP, CRM i BI
• Wsparcie w zakresie integracji z innymi systemami
• Rozwiązywanie bieżących problemów w zakresie Microsoft Dynamics AX i innych aplikacji biznesowych
• Wsparcie zespołu w zakresie implementacji nowych rozwiązań i funkcjonalności

Wymagania:

• Absolwent lub student V roku, preferowane kierunki: Informatyka w Ekonomii, Ekonometria, Systemy Informatyczne
w Zarządzaniu
• Znajomość języka angielskiego – min. B1 warunek konieczny
• Podstawowa wiedza na temat systemów ERP/CRM/BI
• Doświadczenie w zakresie jakiegokolwiek systemu ERP mile widziane
• Podstawy programowania obiektowego
• Podstawy SQL
• Zaangażowanie, dokładność, samodzielność
• Umiejętność pracy w zespole i nastawienie na rozwój i naukę

Oferujemy:
• Zatrudnienie w oparciu o umowe o pracę w pełnym lub niepełnym wymiarze czasu pracy (do uzgodnienia)
• Benefity: karta OK system, bezpłatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS
• Pracę w międzynarodowym środowisku
• Elastyczny czas pracy
• Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy z systemem ERP i CRM
• Możliwość pracy z ekspertami z zakresu Microsoft Dynamics AX, CRM, BI
• Udział w innowacyjnych projektach dotyczących implementacji nowych rozwiązań
• Udział w ciekawych eventach i spotkaniach integracyjnych
• Świetną atmosferę w pracy

Dodano dnia: 02-12-2019

Lina Medical Polska Sp. z o.o.

Zobacz wszystkie oferty Lina Medical Polska Sp. z o.o.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy