Testowanie Oprogramowania (Staż)

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Verita HR Polska Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijający się dostawca usług w obszarze rekrutacji i zarządzania zasobami ludzkimi (numer wpisu do rejestru 5694). Świadczymy usługi w zakresie realizacji projektów z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi – w tym usługi rekrutacyjne na wszystkie szczeble zarządzania, pracy tymczasowej, outsourcingu kadrowo-płacowego oraz outsourcingu personelu. Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Wola

Zakres zadań:

Przygotowywanie danych testowych;
Wykonywanie testów manualnych aplikacji;
Dokumentowanie wyników testów;
Opracowywanie raportów z przeprowadzonych czynności testowych;
Zgłaszanie oraz analizowanie wykrytych błędów;
Weryfikacja oprogramowania ze względu na jego funkcjonalność oraz jakość;
Udzielanie wsparcia użytkownikom końcowym;
Bieżąca współpraca z innymi jednostkami w organizacji.

Wymagania:

Znajomość j. angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację;
Doświadczenie w przeprowadzaniu testów manualnych/ w środowisku testowym będzie dodatkowym atutem;
Zdolność analitycznego myślenia;
Dobra organizacja pracy własnej, dokładność;
Komunikatywność

Oferta:

3 miesięczny płatny staż z możliwością przedłużenia;
Umowa zlecenie;
Praca od poniedziałku do piątku w pełnym wymiarze godzin;
Możliwość zdobycia wiedzy i udziału w międzynarodowych projektach realizowanych w sektorze FinTech.

Zainteresowanych prosimy o aplikowanie poprzez formularz na stronie: https://www.hr-line.pl/oferta_pracy/350304

Uprzejmie informujemy, iż kontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Kandydatów, biorących udział w procesach rekrutacyjnych rejestrujemy w naszej bazie danych.

Dodano dnia: 02-12-2019

Verita HR

Zobacz wszystkie oferty Verita HR

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy