Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Junior Software Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Twoje zadania: rozbudowa aplikacji i botów zintegrowanych z Slack, Atlassian oraz support aplikacji SaaS.

Czego oczekujemy?
• Rocznego doświadczenia w rozwoju/utrzymaniu aplikacji webowych
• Znajomości technologii takich jak: JavaScript, Node.JS, React lub Angular (2+) + jednego z języków skryptowych (Python, Scala, Go, Ruby, Perl, Bash)
• Znajomości integracji za pośrednictwem interfejsów API i usług sieciowych (Open API / Swagger / OAuth / JWT)
• Doświadczenia z integracjami z Google Hangouts, Yammer, Slack, Atlassian
• Bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - świetnie jeśli na co dzień pracujesz w środowisku międzynarodowym
• Zaangażowania i współpracy zespołowej - to warunek konieczny

Co proponujemy?
• Interesujący i perspektywiczny projekt dla jednego z największych nadawców programów edukacyjnych i dokumentalnych na świecie
• Swobodną współpracę: w oparciu model contracting’owy (B2B)
• Całościowe wsparcie na projekcie osobistego opiekuna-konsultanta
• Atrakcyjne stawki: do 10 600 PLN netto + VAT/mc w zależności od posiadanego doświadczenia
• Kompleksowy pakiet świadczeń dodatkowych: karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny oraz ubezpieczenie
• Elastyczne godziny pracy

Dodano dnia: 06-12-2019

HRK S.A.

Zobacz wszystkie oferty HRK S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy