Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Wdrożeniowiec TimeLine - 5000 - 7000 zł brutto

Lokalizacja: Rzeszów

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Obecnie poszukujemy:

Specjalistę ds. wdrożeń systemów TimeLine

Zakres obowiązków:
* Uczestnictwo w projektach związanych z działaniami wdrożeniowymi systemu TimeLine ERP oraz udział w procesach analityczno-koncepcyjnych
* Tworzenie rozszerzeń funkcjonalnych systemu ERP
* Testowanie wytworzonych rozwiązań
* Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej
* Prowadzenie szkoleń dla użytkowników oraz wsparcie powdrożeniowe

Wymagania:
* Znajomość zasad działania systemów ERP oraz znajomość relacyjnych baz danych i tworzeniem zapytań w języku SQL
* Wiedza merytoryczna dotycząca procesów w obszarach: produkcja, gospodarka magazynowa lub handel
* Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym
* Znajomość podstaw programowania C#
* Prawo jazdy kat. B

Mile widziane:
* Znajomość systemów Comarch ERP XL, ERP TETA lub innych
* Znajomość relacyjnych baz danych MSSQL, Sybase SQL Anywhere

W zamian za swoje zaangażowanie otrzymasz:
* Umowa o pracę lub B2B
* Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 - 16:00
* Wynagrodzenie podstawowe w przedziale: 5000 - 7000 zł brutto
* Pracodawcę bez korporacyjnych nawyków
* Stałą kadrę z pracownikami pracującymi po 20 lat
* Zarząd dostępny dla pracowników z podejściem propracowniczym
* Coroczne imprezy integracyjne
* Multisport oraz Ubezpieczenie grupowe z możliwością ubezpieczenia członków rodziny
* 1/msc możliwość pracy zdalnej
* Opieka medyczna z PZU (umowy z różnymi placówkami m. in. Medyk lub prywatne gabinety)
* Urodziny = dzień wolny
* Urodzenie dziecka = wyprawka + bony
* Specjalne chillout roomy
* Dofinansowanie do obiadów - 5 zł dziennie
* Dofinansowanie do j. angielskiego z native speakerem
* Dofinansowanie do okularów
* Wczasy pod gruszą
* Premie świąteczne

Prześlij nam swoje Cv na adres: wdrozeniowiec-systemow.fkua.qjhq@tbapply.pl

Prosimy o dołączenie w CV Klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu tej oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).

Dodano dnia: 02-02-2020

GRH Polska

Zobacz wszystkie oferty GRH Polska

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy