Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

WEB DEVELOPER

Lokalizacja: Opole

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Główne zadania na oferowanym stanowisku:
• przygotowywanie prototypów dla zespołu developerskiego
• tworzenie rozwiązań w obrębie interfejsów graficznych w aplikacjach (webowych i mobilnych)
• tworzenie skryptów w JAVA Script, JQuery
• tworzenie szablonów HTML/CSS na podstawie projektów graficznych
• współtworzenie dokumentacji projektowej
• dbanie o spójność wizualną oraz stosowanie rozwiązań zgodnych ze standardami
• dokonywanie zmian graficznych oraz projektowanie koncepcji w istniejących systemach informatycznych.

Zapraszamy do współpracy osoby:
• z podstawową znajomością narzędzi graficznych (np. Adobe Photoshop)
• ze znajomością HTML, CSS, LESS, JavaScript, jQuery, Bootstrap
• ze znajomością Web services interface (REST)
• ze znajomością języka angielskiego na poziomie umożliwiającym rozumienie dokumentacji technicznej projektu
• samodzielne w rozwiązywaniu problemów, z umiejętnością logicznego myślenia, zaangażowane i lubiące pracę w zespole

Do Twoich dodatkowych atutów zaliczymy:
• doświadczenie w projektowaniu i modyfikowaniu systemów informatycznych (aplikacje webowe lub mobilne)
• wykształcenie wyższe informatyczne lub pokrewne
• wiedza na temat UI/UX
• znajomość CMS (WordPress)
• znajomość Angular.

Oferujemy:
• zatrudnienie w oparciu o umowę o prace w stabilnej firmie będącej liderem w zakresie IT i konsultingu w ochronie środowiska.
• dodatki pozapłacowe, tj.: karta Multisport, karty podarunkowe, dofinansowanie do wypoczynku, ubezpieczenie grupowe
• możliwość rozwoju przez udział w projektach informatycznych (w tym w projektach międzynarodowych) i wymianę wiedzy
z doświadczonymi programistami w zespole
• spotkania firmowe i wyjazdy integracyjne
• dogodną lokalizację biura w centrum Opola z możliwością skorzystania z elastycznych rozwiązań w naszym systemie pracy
• możliwość pracy zdalnej po okresie wdrożenia
• wsparcie w pierwszych miesiącach zatrudnienia.

Myślisz o kolejnym kroku w Twojej karierze? Aplikuj wysyłając swoje CV na adres: rekrutacja@atmoterm.pl
W tytule wiadomości wpisz: WEB DEVELOPER - Imię i Nazwisko.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o umieszczenie klauzuli:
• Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/45/WE.
• Wyrażam, zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji przez ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, na podstawie ww. rozporządzenia.

Administratorem danych osobowych jest ATMOTERM S.A. z siedzibą w Opolu, 45-031 Opole, ul. Łangowskiego 4.

Pana/Pani dane osobowe:
1. są przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacji, na podstawie dobrowolnej zgody;
2. będą przetwarzane, aż do ewentualnego wycofania przez Pana/Panią zgody na przetwarzanie danych w procesie rekrutacji, nie dłużej jednak niż do zakończenia rekrutacji, w której bierze Pan/Pani udział, chyba, że wyrazi Pan/Pani zgodę na poczet przyszłych rekrutacji

Informujemy, że ma Pani/Pan:
1. prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, przy czym cofnięcie zgody nie ma wpływu na zgodność przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed cofnięciem zgody.
2. prawo dostępu do danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych;
3. prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy o ochronie danych osobowych, w tym przepisy Rozporządzenia.

Informujemy także, że podanie danych jest dobrowolne, ale konieczne w celu przeprowadzenia rekrutacji, w której Pan/Pani bierzecie udział.

Dodano dnia: 10-02-2020

ATMOTERM S.A.

Zobacz wszystkie oferty ATMOTERM S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy