Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

Java Developer (Gosu)

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Jesteśmy polską firmą działającą w branży informatycznej, istniejącą na rynku od 2010 roku, zatrudniającą ponad 130 ekspertów wybranych dziedzin do różnorodnych projektów realizowanych zarówno w Polsce jak i Europie.

Aktualnie do jednego z projektów z wykorzystaniem statycznego języka jakim jest Gosu (oferujemy szkolenie) , poszukujemy specjalisty na stanowisko Java Developera.

Lokalizacja pracy: Warszawa, okolice ścisłego centrum

Twoje zadania:
-Projektowanie i implementacja aplikacji od konceptu po wdrożenie na produkcję
-Czynny udział w planowaniu i rozwoju projektu (m.in.: planowanie sprintów, daily scrum, review)
-Utrzymanie wdrożonych rozwiązań w ramach prac III linii wsparcia

Oczekujemy:
-Min. 2 – letniego komercyjnego doświadczenie w roli Java Developera
-Doświadczenia pracy z frameworkami takimi jak: Spring, Hibernate
-Znajomości relacyjnych baz danych (Oracle) i SQL
-Dodatkowym atutem będzie znajomość jednego z produktów Guidewire Suite (PolicyCenter, BillingCenter, ClaimCenter) oraz narzędzi do automatyzacji procesu budowania oprogramowania Gradle
-Znajomość metodyk zwinnych jest także dla nas bardzo istotna
-Zaangażowania i współpracy zespołowej - to warunek konieczny
- Oferujemy szkolenie z Gosu

Z nami:
-Zdecydowanie rozwiniesz swoje umiejętności biznesowe
-Współpracujesz z ciekawymi klientami biznesowymi z różnych branż
-Masz możliwość wpływu na to, co robimy i jak działamy
-Pracujesz w firmie z ugruntowaną pozycją na stabilnym projekcie
-Pracujesz w dobrej atmosferze wśród zaangażowanych ludzi z pasją
-Proponujemy: perspektywiczny i interesujący projekt, swobodną współpracą w oparciu o kontrakt B2B, kompleksowy pakiet świadczeń dodatkowych (karta Multisport, prywatna opieka medyczna dla Ciebie oraz dla Twojej rodziny)

APLIKUJ PRZEZ FORMULARZ: https://bit.ly/2SzwuTd

Dodano dnia: 11-02-2020

Primaris

Zobacz wszystkie oferty Primaris

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy