Programista Python

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Pracujemy nad własną aplikacja wewnętrzna zajmująca się integrację kompleksowego procesu tworzenia, zarządzania I dystrybucji treści. Aplikacja usprawnia przepływ pracy w procesach tworzenia treści, automatyzuje proces dla wszystkich internetowych partnerów handlowych na całym świecie.

Technologie:

Bardzo dobra znajomość Pythona oraz Django (minimum 2 lata komercyjnego doświadczenia)
Bardzo dobra znajomość PostgreSQL lub innej relacyjnej bazy danych
Znajomość GIT
Znajomość środowiska Linux

Zadania:

-rozwój aplikacji, wsparcie klientów, uczestniczenie w procesie Scrumowym

Możesz oczekiwać:

-wynagrodzenia adekwatnego to tego co potrafisz (12 000-16 000)

-karta Multisport

-LuxMed

-masaże firmowe, owocowe piątki

-wyjazdy zarówno warsztatowe jak i integracyjne oraz brak dress code'u

-twoja satysfakcja i zadowolenie z pracy są dla nas najważniejsze i potrafimy o nie zadbać

Dodano dnia: 14-02-2020

IDEA

Zobacz wszystkie oferty IDEA

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy