Ogłoszenie archiwalne, może być już nieaktualne.

ServiceNow Developer

Lokalizacja: Warszawa

Ogłoszenie Bezpośrednie

Szczegóły oferty:

Zadania:

• Udział w analizie wymagań funkcjonalnych;
• Konfiguracja, implementacja i wdrażanie systemu ServiceNow;
• Integracja platformy ServiceNow z systemami zewnętrznymi;
• Udział w projektowaniu i realizacji migracji danych pomiędzy systemami;
• Rozwój i utrzymanie systemu ServiceNow;

Wymagania:

• Wykształcenie techniczne lub pokrewne;
• Minimum roczne doświadczenie we wdrażaniu platformy ServiceNow;
• Praktyczna umiejętność programowania JavaScript;
• Znajomość technologii HTML, CSS, AngularJS, Boostrap, JQuery;
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;
• Umiejętność pracy w zespole projektowym;

Mile widziane:

• Certyfikaty ServiceNow;
• Umiejętność implementacji integracji w oparciu WS;
• Certyfikat ITIL® Foundation (lub wyższy);

Oferujemy:

• Atrakcyjne wynagrodzenie;
• Benefity pozapłacowe;
• Uczestnictwo w instalacji platformy ServiceNow w największych firmach w Polsce i Europie;
• Przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole profesjonalistów;
• Kontakt z najnowszymi technologiami i trendami rynku IT;
• Możliwość rozwoju i awansu;
• Uczestnictwo w specjalistycznych szkoleniach krajowych i zagranicznych.

* Praca stacjonarna w biurze w Warszawie z możliwością okazjonalnej pracy zdalnej - do uzgodnienia

W CV prosimy zawrzeć klauzulę o treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), prowadzonych przez e-Xim IT S.A. z siedzibą w Warszawie."
Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Dodano dnia: 20-02-2020

e-Xim IT S.A.

Zobacz wszystkie oferty e-Xim IT S.A.

Maksymalny rozmiar 3 MB, format DOC, PDF, RTF lub ODT

Zaznaczam wszystkie zgody

Chcę otrzymywać powiadomienia w sprawie podobnych ofert pracy